plakát seriálu

Taková normální rodinka

(Taková normální rodinka)

Názory uživatelů

Když mám světabol,

léčím ho Rodinkou. (Ovšem pouze tou původní, černobílou. Ta nová je slabý "vodvar" natočený za účelem reklamování různých výrobků. Nebála bych se ani slova zneužití.)
Fan Vavřincová byla prostě jen jedna.
Inteligentní, někdy jemný, občas drsný, humor mezi lidmi, kteří se znají do morku kostí a přesto se mají rádi a záleží jim na sobě. Jakou radost všichni mají, když se propletence rozpletou a zjistí se, že nikdo rodinu nezradil!
Ve scénáři není hluchého místa. A když se paní Rosůlková alias babička splete v oslovení svého zetě, ostatní to hezky maskují, což ani jedno určitě ve scénáři nebylo. (Že to tam nechali, je roztomilé.) Jakoby se herci tou rodinou stali. Což je samo o sobě vysvědčení o jejich dobré práci.
Mohla bych tu psát romány. Takže už jen: Rodinko, taková normální, jsi perla mezi všemi!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejlepší česká komedie

Tohle je geniální seriál a poznáte to podle toho, že byl otestován časem, kdy po tolika letech v nás furt vyvolává salvy smíchu.
Nejvíc bych pochválila herce a scenáristy, kteří si s tím nekonečně pohráli a vyšel z toho absolutně úžasný seriál. Ono to totiž ze začátku vypadá hodně praštěně a jako nějaká blbost, ale je to nejgeniálnější blbost, jakou jsem kdy viděla.
Škoda, že to má tak málo dílů.
Navíc mám tento seriál spojený s rodinnou idylkou, když jsme vždy v neděli před obědem se na to společně všichni dívali.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Palec vzhůru

Jeden z mizivého množství českých krátkých komediálních seriálů, aktuálně řečeno sitcomů, které se povedly. Není ani trapný, ani si neplete žánr komedie s dramatem, ani se nesnaží působit jak z jiného světa. Zrovna ten poslední důvod bývá u českých komedií posledních let častou trefou naprázdno. „Taková normální rodinka“ už má naopak nějaký ten pátek za sebou a tudíž jde skutečně o normální českou rodinku, která si nehraje ani na jihoamerickou telenovelu, ani na prostředí lifestylového žurnálu, ani neparoduje Policejní akademii stylem pětiletého koloběžkáře hrajícího si na Hell Riders. Opravdu jsem se bavil.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejlepší český seriál

Naprosto odzbrojující babička, píšící detektivky (zdomácněla u nás hláška "tak mě vemte železem" - scéna s kadeřnicí), a celá její rodina byla u nás hitem televize po dlouhou dobu. Zakořenil nám zvyk dámské jízdy, kdy chlapi jdou hrát šachy a my si pustíme Rodinku. Už ji známe nazpaměť, "Peťulko v šuplíku" použijeme v hovoru snad 2x denně, a přesto nás stále baví.
A pamatujte - až zazní zvonek, "tak to bude myslivec, na ty jeleny" :-D

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Raubíři!

Pro mě špička českého seriálu, od které by se měli mnozí scénáristé učit, tolik vtipu na jednom místě, tolik hereckých výkonů a příběhů, přestože z počátku odrazuje černobílí vzhled, jsem si jista, že každý kdo tento seriál viděl, na něj nikdy nezapomene!

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Co slovo to perla! :-)

Tady opravde nelze šetřit superlativy. Všechny díly jsou maximálně zábavné, vtipné a mají spád. Všichni tu hrají opravdu dokonale a vpodstatě tu je každá pronesená věta vtipná. Lze snad jen pochválit scénaristku, který kdysi napsala jiné podobně vtipné dílko film Eva tropí hlouposti. Mým nejoblíbenějším dílem je Škola manželů a postavou Petr-ten je prostě dokonalý! :-) Na tento seriál se lze opravdu dívat kdykoliv a neomrzí.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

skvělý

starý seriál. Želvičky, raubíři, babička... Klasika, kterou musí každý vidět :) Je skvělý i po letech. Z jeho fenomenálního úspěchu se snaží těžit i nové zpracování seriálu - ale zbytečně, nesahá mu ani po kotníky.
Miluju obzvlášť díly s nerudnou tetičkou a Koníčkem :D
"Ale děti moje, to přeci není vůbec žádný problém..." :)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

klasika :)

bezkonkurenční... ať se jdou všechny současné české seriály vycpat :D

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Legenda

Absolutní česká klasika se díky úžasným hereckým výkonům (mezi hlavními hereckými představiteli nenajdete "slabšího herce", všichni jsou prostě perfektní), skvěle vypointovaným situacím a dialogům dočkal statusu legendy.Nedávno byl po zásluze uveden na DVD,díky neskomírající popularite se však chystá filmový remake,kterého se asi právem většina obává již dopředu.

100 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

nej nej nej

Prostě nejlepší český seriál všech dob. Je úúúúžasný. Prostě klasika, kterou musí vidět každý Čech.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Family

Nejlepší seriál český snad všech dob. Kdo by nepamatoval tuhle rodinku a babičku a kluky. Co slovo to opravdu perla. Fakt dávám 100 %. Pořád neokoukaný a hlavně co se týče herců, prostě dokonalý seriál :)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Seriál který i po několika letech dokáže hodně pobavit. Když jsem byl menší tak jsem se na to díval a v dnešní době si ho taky neodpustím. Skvělé herecké obsazení které dává seriálu skvělý nářez mě nikdy nenechá v klidu. Na 100% dávám 100%

100 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Rodinka

Výborný komediální seriál, na který se dá dívat.Když si vezmeme takový seriál Krok za krokem, tak je to podobné jako toto.Ale my jsme byli rychlejší!

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak tím by se dalo mučit!

Taková normální rodinka by se podle mne měla jmenovat Taková normální blbinka, protože zde není nic, co by se líbilo inteligentnímu člověku. Příběh i postavy jsou příšerné. Viděl jsem všechny díly a ani jeden se mi nelíbil. A když se vám nelíbí ani jeden díl seriálu, tak musí být něco špatně...

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:D

super seriál, mám na DVD a koukám na něj pořád. Hlášky jsou nesmrtelné. Poldí měla rejhu! :D

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Rodinka

Taková normální rodinka, co k tomu říct nádhený humor.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé