plakát seriálu

Talk Show bez zábran

(The Talk)

Názory uživatelů

Ugh, takže bez zábran.

To je celkem výstižný český překlad navzdory tomu, že originál je jenom The Talk.

Co tu máme. Bandu emancipovaných cholerických slepic, co radí, kritizují v drtivé většině případů absolutní krávoviny, že jsem se musela chytat za hlavu, co je baví. Někdy se sem tam povede nějaká hláška, ale jinak.
Jenom Sara Gilbert tam působila rozumně, bez zbytečných záchvatů a s smysluplnými názory.
Musím uznat, že se Sharon byla občas prd-l, ale jinak mi přijde, že jaksi názory hodné jejího věku, když to řeknu hezky.

Humor v této show je nejlepší jen pro ženský, ale i já jako feministka jsem absolutně nechápala, co jim přijde tak extra na řešení valentýnských dárků, plky, že nemají rády, když její děti kontrolují před vstupem do letadla, že nosí spodní prádlo i pod pyžamem, pač se bojí, že do nich vlezou nějací broučci(ti do nich už vlezli, ale nejspíš uchem a vyšlápli si to přímo do mozku). No prostě škeblotiny(vynalezla jsem pro to nové slovo, ha).
Jako neříkám, že se na to nedá koukat, ale přijde mi, že působí až zbytečně neinteligentně a chovají se přesně tak, jak se o ženských posměšně mluví, takže asi tak, navzdory tomu, že se tam snaží o opak.

Ale na oddych to vlastně celkem jde, občas potěší hvězdní hosté(Bůh je ochraňuj) a nějaké babské řeči, kterých jsem schopná se i já chytnout.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jednoduše bez zábran

Tento seriál nebo spíše talk show mám moc ráda. Pětice žen, která rozebírá, diskutuje, sděluje, kritizuje a radí. Různorodá tematika, hodně vtipných okamžiků i dojemné chvíle - to je The Talk.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí