plakát seriálu

Táta Jack

(Surviving Jack)

Názory uživatelů

Putting the F back in fatherhood.

Surviving Jack mi doporučila kamarádka, ovšem ukázalo se, že konkrétně u tohoto seriálu se náš vkus neshoduje. Neříkám, že jde o největší komediální odpad, to rozhodně ne. Na druhou stranu to ale není nic, u čeho bych se extra bavila. Spíš takový průměr.

První epizody jsou slabší. Vtipy se zde vyskytují, ovšem je to ten typ, který nevyhovuje všem. S přibývajícími díly se v mých očích kvalita zvyšuje, začala jsem se i některým scénám a vtipům smát. Je těžké hodnotit seriál se sedmi epizodami a spatřovat v něm nějaký vývoj, zvlášť když epizody nebyly vysílány v produkčním pořadí. To zde - na rozdíl od jiných komedií - nevadilo, takže se nemusíte bát, že se tam bude skákat od jednoho k druhému a zpět bez souvislostí. Surviving Jack nemá žádný hlavní děj (možná vás jen zaskočí, když synek má v jednom díle z ničeho nic holku a v dalším ji teprve uhání).

Retro 90. léta mi nevyhovovala ani u The Goldbergs a zde to není o nic lepší. Možná proto jsem si Jacka nedokázala tolik užít (i když osobně bych to na to asi nesváděla, bude to pravděpodobně těmi vtipy, které mi nesedly). Příšerné oblečení a účesy seriálu nedodaly potřebnou jiskru.

Největší plus vidím v představiteli hlavního hrdiny. Chris Meloni se do této role hodí dokonale. Postava Jacka je skvěle napsaná, je to přesně ten typ sarkastického vola, který si ze všech musí dělat srandu a vlastní děti jsou jako první na ráně. Třešničkou na dortu je fakt, že zrovna vstupují do období prvních lásek a randění, což tomuto typu taťky (kterým můj přítel touží být odjakživa a nesmírně se na to těší) dodá celý nový svět mučících možností... lásky dětí, připravte se na pár infarktů a doživotních nočních můr :)

Jack je oddychovka, která se postupně zlepší, ovšem za sedm dílů vás nedokáže dostatečně chytnout. Myslím, že existují lepší kousky na zkrácení volné chvíle. Pokud si ovšem libujete v mučení teenagerů, určitě Jackovi dejte šanci, v tomto ohledu vás nezklame.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Oddychová hláškárna

Komedie o hláškujícím tatíkovi mě svým stylem humoru celkem zaujala. Jako oddychovku bych ho sledoval i dále, ale... 60% [seriál bohužel ZRUŠEN]

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé