Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku (Big Bang Theory, The) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: IQ zbylých dvou hlavních postav

Koothrappalik

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
IQ zbylých dvou hlavních postav
14.11.2011 / 17:19:12 (hodně dávno)
Myslím tím samozřejmě Rajeshe a Howarda. Jaké si myslíte, že mají iq? Myslíte že jsou na tom třeba lépe než Leonard - 173?? Než Sheldon asi těžko :DD. Já si Rajeshe tipuju takových 168 a Howarda takových 156. Ten si myslím, že je ze 4 asi nejmnéně inteligentní. Možná že to je i někde napsané, ale já to nenašel.:D
Fruiko

Cool level: 33
Jack Carter

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 18:08:06 (hodně dávno)

Koothrappalik napsal(a):

Myslím tím samozřejmě Rajeshe a Howarda. Jaké si myslíte, že mají iq? Myslíte že jsou na tom třeba lépe než Leonard - 173?? Než Sheldon asi těžko :DD. Já si Rajeshe tipuju takových 168 a Howarda takových 156. Ten si myslím, že je ze 4 asi nejmnéně inteligentní. Možná že to je i někde napsané, ale já to nenašel.:D

Já bych se nebál u Howarda jít klidně o 10 níž... A možná i ještě víc. Bych řekl, že bude mírně pod 140...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
megawir

Cool level: 30
Nathan Ford

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 18:25:01 (hodně dávno)
Tak Howard má MIT, s tím úplně pitomej být taky nemůže :)
SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
Fruiko

Cool level: 33
Jack Carter

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 18:26:16 (hodně dávno)

megawir napsal(a):

Však cokoliv nad 130 je nadprůměrně inteligentní...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Koothrappalik

Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 19:59:19 (hodně dávno)

megawir napsal(a):

Tak pitomej určitě neni, ale vcelku souhlasím, s Fruikem, že u toho Howarda to až tak horký nebude, ale i tak si myslím, že pod těch 140 neni :) Co se týče Rajeshe, tak si myslim, že už je na tom o dost líp (a to neřikam jenom kvůli tomu, že je to moje nejoblíbenější postava) U toho si myslim, že nad 170 to asi nebude, ale pod 150 taky ne. :)

ševča

Cool level: 67
kpt. Benjamin Franklin 'Hawkeye' Pierce

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 21:38:35 (hodně dávno)
a proč by howard nemohl mít vyšší než raj? raj má sice významnější titul, ale howard říkal, že v jeho oboru nic většího než ing. není.
Koothrappalik

Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 21:46:36 (hodně dávno)

ševča napsal(a):

a proč by howard nemohl mít vyšší než raj? raj má sice významnější titul, ale howard říkal, že v jeho oboru nic většího než ing. není.

Třeba vyšší má. Neříkám, že to neni možný, ale já osobně si myslim, že Raj má o něco víc.

Koothrappalik

Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 21:47:41 (hodně dávno)
Docela škoda, že výška IQ je uvedena jen u Sheldona a Leonarda...
Ghost

Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 21:54:53 (hodně dávno)
Tažko povedať že má významnejší titul Howard nemá ako jediný doktorát ale zasa má magisterský titul z MIT čo je tiež brutal a spolupráca z NASA tiež neni na zahodenie. Ale tak IQ neni o tituloch nie ? tažko povedať
Koothrappalik

Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2011 / 22:22:30 (hodně dávno)

Ghost napsal(a):

Tažko povedať že má významnejší titul Howard nemá ako jediný doktorát ale zasa má magisterský titul z MIT čo je tiež brutal a spolupráca z NASA tiež neni na zahodenie. Ale tak IQ neni o tituloch nie ? tažko povedať

Souhlas, podle titulů to nějak zvlášť určit nejde...

Předchozí