Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku (Big Bang Theory, The) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: závěr 5.řady

allyska

Cool level: 53
Roy

OFF-LINE
závěr 5.řady
12.5.2012 / 21:22:30 (hodně dávno)
Závěr se mi moc líbil, i když 523 bylo vtipnější, tady jsem se také nenudila a navíc to vylepšila romantika, ta svatba na střeše a že je oddali všichni, moc hezký a jak dal howard bernie hvězdu, no já pořád nemůžu uvěřit, jak se howard změnil a že je ženatej :)
a nevim, sice jsem ráda, že penny a leonard jsou spolu, ale moc jim to nevěřim, nemají nějaké pěkné scény...
megawir

Cool level: 30
Nathan Ford

ON-LINE
Bez nadpisu
12.5.2012 / 21:45:42 (hodně dávno)
Mně se taky finále líbilo a ohledně Penny s Leonardem jen dodám, že Leonard je už delší dobu pro mě nejslabší postava a ukrutně mě irituje... Udělali z něj poměrně arogantního pologeeka a doufám, že v další sezóně se to srovná.
SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
Lucius

Cool level: 20
Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.5.2012 / 21:58:44 (hodně dávno)
Mě teda finále celkem zklamalo... Až na jednu dvě světlý chvilku to byla nuda.
A co mě strašně vadí, že už uplně vynechávají Rajovu nemluvnost, protože v každý scéně pije :/
Sarcasm - because beating the crap out of people is illegal.
allyska

Roy

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.5.2012 / 22:12:28 (hodně dávno)

megawir napsal(a):

Mně se taky finále líbilo a ohledně Penny s Leonardem jen dodám, že Leonard je už delší dobu pro mě nejslabší postava a ukrutně mě irituje... Udělali z něj poměrně arogantního pologeeka a doufám, že v další sezóně se to srovná.

arogantní? v čem? mi teda nepřijde, spíš by mohl být si víc jistej sám sebou, penny má ve vztahu o dost navrch

allyska

Roy

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.5.2012 / 22:12:51 (hodně dávno)

Lucius napsal(a):

Mě teda finále celkem zklamalo... Až na jednu dvě světlý chvilku to byla nuda.
A co mě strašně vadí, že už uplně vynechávají Rajovu nemluvnost, protože v každý scéně pije :/

jj, snad Raj bude další v pořadí, koho spravěj :D

lukascoolarik

Cool level: 119
Jack O'Neill

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.5.2012 / 06:01:08 (hodně dávno)
Závěr nebyl špatný, ta svatba na střeše, všichni se pohnuli trochu dál ... ale Leonard mi přijde pořád zaseklý na to stejném místě (Sheldon má holku, Howard je ženatý, Raj ... má nový mobil :DDD), mohl by se taky někam pohnout.

#SoukupNaHrad
Seraphine313

Cool level: 85
Gil Grissom

ON-LINE
Bez nadpisu
13.5.2012 / 07:39:47 (hodně dávno)

megawir napsal(a):

Pro mě je teda absolutně nejslabší postava Raj. Z Howarda udělali už jakž takž uvažujícího člověka, ale co jemu přidali, tak zjevně ubrali Rajovi... i Amy se už tak celkem krotí ve svých slaboduchých výlevech, ale Raj, to je teda terno.

Ale co se finále týče, tak to byl zajímavý díl díky té Howardově retrospektivě v raketě, a závěr mi dost připomněl závěr třetí řady, v obou dílech někdo odcestoval a vrátí se až na začátku řady další... ale přišlo mi to už prostě jako závěr takového sladkého holčičího seriálu, ne jako závěr sitcomu. V tomhle ohledu si myslím, že třeba závěr čtvrté řady byl lepší, i když ta řada byla ze všech řad TBBT jasně nejslabší. Přijde mi, že teď už se tam postavy posouvají tak nějak normálně, Howard chodí -> Howard se ožení; Sheldon má holku -> Amy se chce ve vztahu posunout dál. Už to není tak šíleně zvratové jako předtím, a to mi tady dost chybí.

Abyste dosáhli skvělých výsledků, potřebujete dvě věci: plán a nedostatek času.
ševča

Cool level: 67
kpt. Benjamin Franklin 'Hawkeye' Pierce

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.7.2012 / 21:49:49 (hodně dávno)
já jsem byla spokojená. vtipnější by sice byli, kdyby se víc zabrali do té unáhlené žádosti o ruku, ale nestěžuju si.
Gingy

Cool level: 22
Chandler Bing

OFF-LINE
žádná sláva
7.7.2012 / 23:31:17 (hodně dávno)
taky jsem byla v celku zklamaná z posledního dílu, pár světlých momentů tam bylo, ale jinak celkový dojem nic moc. Konec jsem čekala víc řekněměe ,,otevřenější'' tohle mi přišlo, jako konec u dívčího seriálu chytneme se za ruce a hotovo.. vlastně jsem tak v podvědomí čekala kdy se Howard oběví ve dveřích nebo něco, ale konec prostě nudný. Penny a Leonard nic moc už delší dobu, a myslím že by to konečně mohli rozlousknout i s Rajem buď mu konečně najít kluka nebo holku ale ne yorkshira ...
Gingy
kacik931

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.8.2012 / 10:42:51 (hodně dávno)
mně se konec celkem líbil a co se týče raje, myslím, že nakonec zjistíme, že je na kluky, protože to tak celkem vypadá :)
Předchozí