Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku (Big Bang Theory, The) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Dabing 7. série

lukascoolarik

Cool level: 119
Jack O'Neill

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.7.2014 / 18:54:45 (před 258 týdny)

Araziel napsal(a):

Mne se libi, jak to vsichni strasne "sleduji". Jenze ve finale je to tak, ze ctou akorat clanky v bulvaru a pak ty vesele nesmyslne clanky Ms. Spacilove, ale kazdy je pak hrozne v obraze... :-/

Nevím, jak ostatní, ale já čerpal z dabingforum.cz.

#SoukupNaHrad
BuBBleS

Cool level: 42
Arnold 'Jidáš' Rimmer

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.7.2014 / 18:59:25 (před 258 týdny)

lukascoolarik napsal(a):

Pořád ale vím a chápu víc, než většina těch "ostatních idiotů na netu". Celou tu kauzu sleduju a zjišťuju si podrobnosti, ale ostatní jen nadávají na Primu a chtějí ji bojkovovat, dělat různé petice a nadávat jí, jenže tím nic nezmění. Rozhodnutí dabérů, kteří přestoupili k nějaké té asociaci, naprosto chápu. Chtějí lepší kvalitu a taky víc peněz, ale nedivím se jim, když teď vím, jaká je situace v českém dabingu. Blbé je jenom to, že to většina lidí nechápe a myslí si, že jde Primě a dalším stanicím jen o prachy, a proto je nenávidí. Každopádně se omlouvám, že jsem se jako jeden z idiotů projevil.

řekl bych, že za současný stav přeobsazování může právě to zastupování agenturou... tedy ano, každý na to má právo, ale má to zjevně svá negativa. já to vnímám jako vydírání, na které zatím nikdo nepřistoupil.

BuBBleS

Cool level: 42
Arnold 'Jidáš' Rimmer

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.7.2014 / 19:09:56 (před 258 týdny)

spike napsal(a):

Taky tu situaci v českém dabingu sleduji a naprosto s tebou souhlasím. Ta situace už není dobrá nějakou dobu a to co se stalo u TBBT na Primě je taková ta pomyslná poslední kapka. Jednoznačně jsem na straně dabérů a to, že se nechali zastupovat společně agenturou, aby měli lepší pracovní podmínky je podle mě naprosto v pořádku, protože kvalita českého dabingu je rok od roku horší.

a tou druhou stranou, proti které tedy brojíš, je kdo?

lukascoolarik

Cool level: 119
Jack O'Neill

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.7.2014 / 19:30:37 (před 258 týdny)

BuBBleS napsal(a):

řekl bych, že za současný stav přeobsazování může právě to zastupování agenturou... tedy ano, každý na to má právo, ale má to zjevně svá negativa. já to vnímám jako vydírání, na které zatím nikdo nepřistoupil.

Taky, že jo. Dá se to brát i jako vydírání a většina lidí to tak i uvidí. Jen nechápu, že lidi v diskuzích spíš kritizují stanice než samotné dabéry, když za to přeobsazení můžou spíš oni právě tím, že přešli k té agentuře.

#SoukupNaHrad
ZdenoZombie

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
25.7.2014 / 09:16:04 (před 256 týdny)
Zmena dabingu by sa mala trestať nejakým starým pohanským trestom. Lebo VŽDY to pokazí pokračovanie seriálu.
aliktl

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.8.2014 / 20:58:21 (před 255 týdny)
Možná, že alespoň pár lidí nebude vidět tragédii v dabingu Sheldona. Teď, když máme "suprovou" Penny.
Chápala bych změnu na začátku série, ale uprostřed mi to není jasné.
Vendi

Cool level: 18
Kocour

OFF-LINE
Bez nadpisu
1.9.2014 / 17:27:16 (před 250 týdny)

lukascoolarik napsal(a):

Taky, že jo. Dá se to brát i jako vydírání a většina lidí to tak i uvidí. Jen nechápu, že lidi v diskuzích spíš kritizují stanice než samotné dabéry, když za to přeobsazení můžou spíš oni právě tím, že přešli k té agentuře.

Spíš za to můžou stanice, protože chtějí hodně muziky a zaplatit minimum peněz, proti čemuž se herci samozřejmě bouří. Taky bych se bouřila, kdyby po mně zaměstnavatel chtěl, abych pracovala rychleji, za horších podmínek a za méně peněz. Ono to jde, ale všechno má svou hranici. Tu stanice už překročily a herci se brání. Na úkor dabingu, který od té doby stojí za čím dál větší houbelec.

Editováno: 1x | Naposledy: 1.9.2014 / 17:28:18
Následující