Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku (Big Bang Theory, The) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Dabing

Thomm97

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Neřeším
3.3.2012 / 12:24:06 (hodně dávno)
Neni to tak hrozný...Dívam se na seriál i v originále a v češtině to jde...Slyšeli jste už slovenský dabing? Jakoby všichni mluvili stejně...Je to sranda,ale opravdu je originál prostě originál...Já to moc neřeším...
Don´t Blink!
Seraphine313

Cool level: 85
Gil Grissom

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.3.2012 / 13:43:01 (hodně dávno)

Thomm97 napsal(a):

Neni to tak hrozný...Dívam se na seriál i v originále a v češtině to jde...Slyšeli jste už slovenský dabing? Jakoby všichni mluvili stejně...Je to sranda,ale opravdu je originál prostě originál...Já to moc neřeším...

tak tak.. a slyšel už někdo německý dabing? já včera a je to podobné jak ten slovenský. v českém má každý aspoň jiný hlas a víceméně to sedí do úst, v tom německém to je podobná hrůza jak na slovensku.

Abyste dosáhli skvělých výsledků, potřebujete dvě věci: plán a nedostatek času.
vejdelkova.jana

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.3.2012 / 17:05:43 (hodně dávno)
tak dabing u většiny seriálů mi nevadí, ale zrovna u Teorie je fakt blbej :/ u Penny to ještě jde, i Leonard je nadabovaný docela dobře, ale u osataních je to fakt děs.. :/ ale na druhou stranu jsem už slyšela horší :D
Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
Editováno: 1x | Naposledy: 10.3.2012 / 17:06:33
GaiaM

Cool level: 11
Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
4.7.2012 / 01:05:26 (hodně dávno)
Tohle je jeden z mála seriálů, kde mám dabing raději než originál :/
Cynická pesimistka s prořízlou pusou a očima jež vidí naději i tam, kde to jiní dávno vzdali.
ševča

Cool level: 67
kpt. Benjamin Franklin 'Hawkeye' Pierce

OFF-LINE
Bez nadpisu
7.7.2012 / 20:57:35 (hodně dávno)
sitcomy jsou jediné, co dabovat umíme.
guzzo

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
dubbing
4.10.2012 / 19:59:13 (hodně dávno)
koukám i na orig.,barva hlasu a dubbing celkově mi nesedí u Leonard Hofstadter

ani moc ne u Sheldon Cooper,ale stíhat jeho rychlost příkladně u Kámen-nůžky-papír-tapír-Spock je výkon

">[/link]

Penny : celkem trefa

Howard Wolowitz : good work

Rajesh Ramayan Koothrappali : no...skoro

]

jedna z mých favorite scén pak ještě na střeše,kdy je vyslán laser paprsek na Měsíc ve 3D:)

Editováno: 2x | Naposledy: 5.10.2012 / 00:54:37
Ivett

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
25.12.2013 / 23:08:28 (před 290 týdny)
Tak TBBT je zrovna jedním ze seriálů u kterých mi český dabing nijak moc nevadí, jsou daleko horší dabingy, ale jak tady už párkrát bylo řečeno dřív bejvaly daleko lepší dabingy (viz. Gilmorky a Přátelé).. :) :D
007.dany

Cool level: 20
Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.1.2015 / 22:48:09 (před 236 týdny)
Dabing hroznej,ale pár dílů jsem překous a dá se na to zvyknout,ale mám samozřejmě možnost koukat v originále.
Dan
Lukyn5

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Mam dost
1.3.2015 / 22:06:01 (před 229 týdny)
pi*o lidi co je? Stáhnul jsem 7.sérii, koukam a Penny jinej dabing. Fajn pustím další, jestli je to pravda, pi*o lidi divte se oni změní ke všemu ješte i Amy, co je? Ku**a práce já tady nadávám, 150 dílů stejný dabing, ted je z toho pouhé ho**o. Já to sledoval jak ten pošuk a ted? Ted to dokoukam a jeb**, ted jsem se zaregistroval, jen kůli tomuhle příspěku.. Jestli je to kvůli zdravotnímu stavu dabujících tak to beru nazpátek, ale jinak to mr**m ku**a co je pi*o..

*btw: Kterej zmr* za to může, ať shoří! Stát zaje**nej pi*o vo*e všechno se vším
Editováno: 1x | Naposledy: 1.3.2015 / 22:07:39
Fabec

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
VII.řada
30.12.2016 / 15:14:47 (před 133 týdny)
Proč už postavu Penny nemluví Moučková, ale Radka Přibyslavská?