Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku (Big Bang Theory, The) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Sheldonovy hlášky

The Doctor from The TARDIS

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Sheldonovy hlášky
21.12.2014 / 16:07:40 (před 248 týdny)
Ano... Bylo jich fakt hodně. Sheldon prostě hází hlášky neustále a tak mě napadlo vytvořit tuto soutěž:
Každý zde napíše svou nejoblíbenější Sheldonovu hlášku. Na konci tohoto roku bude ukončeno první kolo soutěže. Já všechny hlášky zde napsané zaznamenám a hláška, která se zde bude opakovat nejvíckrát, bude zvolena za nejoblíbenější Sheldonovu hlášku. Stejně tak bude zvolena druhá nejoblíbenější a třetí nejoblíbenější. Podle účasti uvidím, zda budu v roli organizátora této soutěže pokračovat i nadále. Pokud se rozhodnu nepokračovat, tak povinnosti organizátora přebírá první uživatel, který sem napsal vítěznou hlášku. Pokud odmítne, vezme to místo něj uživatel, který zde napsal vítěznou hlášku jako druhý atd. Pokud bude účast skutečně mizerná a nikdo se nepřipojí soutěž se tím sama ukončí. Soutěžní období bude vždy jeden měsíc (teď to bude jen do konce roku, ale pak už na to skutečně bude celý měsíc). Výsledky soutěže ohlásím zde formou dalšího příspěvku. Já sám nyní zadávám první hlášku:

všichni: Mocí nám svěřenou státem Kalifornie...
Sheldon: A Klingonskou nejvyšší radou...
všichni: Vás prohlašujeme za muže a ženu.

"To je Timey Wimey věc." "Timey Wimey? Vážně řekl Timey Wimey?" "Netuším, kde to sebral..."
Editováno: 1x | Naposledy: 21.12.2014 / 16:08:32
The Doctor from The TARDIS

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
22.12.2014 / 10:07:03 (před 248 týdny)
Haló! To se nikdo nepřipojí?
"To je Timey Wimey věc." "Timey Wimey? Vážně řekl Timey Wimey?" "Netuším, kde to sebral..."