plakát seriálu

TGM: Talkshow Geni a Míši

(TGM: Talkshow Geni a Míši)

Epizoda 1×02 – Ewa Farna, Andor Šándor, Dan Přibáň (Díl druhý)
93 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Poté, co Ondra seznámí diváky s nejzajímavějšími událostmi uplynulého týdne, přijde na řadu první host. Je jím zpěvačka Ewa Farna. Rozhovor začne rozebíráním novinových a internetových titulků, pokračovat se bude geografickou orientací, výběrem rasy budoucího psa, výběrem jména pro dítě. A nakonec se Ewa pokusí překonat Klausův rekord na Klausově šusu.

Druhým v pořadí je Andor Šándor, dřívější tajný agent a náčelník zpravodajské služby. Mezi otázkami se objeví to, k čemu je vlastně dobrý, jak se staví ke své předtuše blackoutu hlavního města Prahy a k blackoutu jako takovému. Jak se v takové chvíli chovat? Dále se bude rozebírat téma stání se tajným agentem. Dojde ale i na perličky jako např. Andorovu hudební kariéru.

Do třetice přijde Dan Přibáň, muž, který ve svém trabantu projel téměř celý svět a na jehož počinech je založen např. seriál "Trabantem Jižní Amerikou". Jak se k tomu Dan dostal? Čím měl v plánu jezdit? Dojde samozřejmě i na rozebírání onoho seriálu z cesty po Jižní Americe. Dan se nakonec rozpovídá o polských členech expedice, se kterými zažil opravdu neuvěřitelné věci.

V samotném finále dojde na souboj Ewy a Michala s ústy plnými vody a spoustou humoru.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Ewa Farna - 3:08
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
sama sebe
sám sebe
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český názevEwa Farna, Andor Šándor, Dan Přibáň
Původní názevDíl druhý
Rok natočení2014
Premiéra7. září 2014
Česká premiéra7. září 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka51 minut
Autoři profilu epizody