plakát seriálu

The 100

(The 100)

Epizoda 2×10 – Survival of the Fittest
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Clarke je s Lexou a ohrožuje je Pauna. Marcus se snaží spojit s Grounders tím, že se učí bojovat spolu. Bellamy a Lincoln pokračují do Mount Weather.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Během porady se s Clarke pohádá jeden z Grounders. V lese se potom snaží Clarke zabít. Na poslední chvíli ji zachrání Lexa, ale to už se naskytl nový problém. Pauna, obří gorila, útočí a Lexe s Clarke nezbývá nic jiného než utíkat. Podaří se jim schovat se v kleci, ale i tam se Pauna po nějaké době dostane. Clarke a Lexe se podaří utéct a Clarke napadá plán, jak se dostat do Mount Weather.

Marcus zve Grounders do svého tábora, aby se spolu učili bojovat. Grouders mají strach ze zbraní a odmítají na ně jen sáhnout. Octavia se nebojí jejich nejlepšího válečníka a rozhodne se s ním utkat. I přes to, že boj prohrála, vysloužila si respekt Indry a přijala tak místo bojovníkova sekundanta.

Jaha bere Murphyho k výsadkové lodi, aby se tak správně mohl rozloučit se svým synem. Ráno přichází k lodi další lidé, kteří se hodlají vydat do Města světel, o kterém Jaha slyšel od lidí z pouště.

Mezitím se Bellamy a Lincoln blíží k tunelům, které vedou k Mount Weather. Mají plán, jak se dostat dovnitř, ale ne vše se daří, jak bylo naplánováno…

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Clarke Griffin
Octavia Blake
Bellamy Blake
Marcus Kane
John Murphy
Thelonius Jaha
Vedlejší postavy
Alpha Reaper
Lexa's Guard
Dr. Lorelei Tsing
major Byrne
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevSurvival of the Fittest (neoficiální název)
Původní názevSurvival of the Fittest
Rok natočení2015
Premiéra28. ledna 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry1 530 000 diváků (0,50 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody