plakát seriálu

The Beautiful Life

(The Beautiful Life)

Názory uživatelů

TBL

Nebylo tu už někdy něco takového? Já nevím jak vy, ale já nepotřebuji vidět seriál, který se lidem snaží dokázat, že modelky a modelové nejsou povrchní hlupáci. Problémy naprosto nezajímavé, herci nesympatičtí až hrůza. To už bych dala přednost BH 90210, stupidita těchto postav se dá aspoň omlouvat mladickou nezkušeností.

20 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

TBL

Dopadlo to přesně tak, jak jsem čekala. Celý svět TBL nenávidí, já bych přežila minimálně celou jednu sérii. V tomto seriálu je všechno, co na světě miluju. Krásní lidé, perfektní oblečení, cool parties, skvělá hudba a New York. Další pozitivum vidím v zařazení britských herců, poslední dobou se dostávám na chuť tomu jejich přízvuku, Ashley Madekwe (Marissa) zněla úžasně. Jsem ráda, že se odvysílaly zbylé natočené episody na internetu, byly mnohem lepší než pilot. Ten celkově vzbuzoval rozpaky, největším oříškem pro mě byl výkon Mischy Barton. Nevím, jestli svou postavu hrála tak dokonale, nebo tak špatně. Ale nutilo mě to o tom přemýšlet, což je asi dobře.

Možná bych námět zpracovala trošku jinak, ale rozhodně jsem byla spokojená. Dějově je to klasické klišé, hodná holka a hodný kluk se do sebe zakoukají, svět jim ale hází do cesty překážky. Úplně vidím, jak by se seriál vyvíjel dál... Stala by se nějaká zásadní událost, rozešli by se ve zlém, našli si nové partnery, ale stále by je to k sobě přitahovalo a nakonec by stejně skončili spolu.

Seriál doporučuju hlavně dámám, které milují módu a výše zmíněné věci, skvělá odreagovačka, seriál utíká jako voda.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé