plakát seriálu

The Biggest Loser

(The Biggest Loser)

Epizoda 13×16 – Episode #13.16
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Výmluva tohoto týdne: "Postrádám motivaci!"

Episoda začíná šokem. Top 5 je rozhodnuto soutěž opustit, protože se dozvěděli, že vyhození soutěžící dostanou šanci vrátit se zpět na ranč. Zbylé pětici se to nelíbí a vyhrožují, že odejdou. Bob a Dolvett se s nimi snaží promluvit, ale doslova jim nic nejde na jazyk.

Allison pozvala právníka TBL, soutěžící si s ním jednotlivě chodili promluvit. Právník je "setře", ve smlouvě mají všichni soutěžící napsáno, že vyřazení lidé se rozhodně vrátí a budou soutěžit o místo na ranči.

Mark a Buddy se rozhodli a opravdu ze soutěže odešli. Jeremy, Konda a Kim se rozhodli zůstat a soutěžit s lidmi, kteří mají šanci vrátit se zpět.

Aby zbylým soutěžícím Allison dodala soutěžícím motivaci, řekla jim, že hráč, který bude mít tento týden největší procentuální úbytek, získá nový Ford SUV. Na druhou stranu soutěžící, který bude mít nejmenší procentuální úbytek, spadne pod červenou čáru a bude automaticky vyřazen. Zbylí dva si zajistí místo ve finále.

Další v pořadí v týdnu motivací bylo překvapení trenérů. Zbylá trojice našla v tělocvičně obří promítací plátno, kde jim Bob s Dolvettem pustili jejich začátky a cestu soutěží.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vážení:

Conda: 10 lb (4,88%)
Kim: 15 lb (9,26%) (OMG! // ragelly)
Jeremy: 10 lb (4,02%)

Jeremy spadl pod červenou čáru a automaticky tedy ze soutěže vypadl.
Kim vyhrála Ford SUV.
Kim a Conda jsou finalistky.

Episoda končí tím, že Allison postaví Kim a Condu na bok, a řekne jim, ať se podívají ke dveřím. Všichni se otočí a vidí, jak do místnosti vchází bývalí soutěžící.

To be continued...

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor, trenér
sám sebe - trenér
sama sebe - moderátorka
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #13.16
Původní názevEpisode #13.16
Rok natočení2012
Premiéra17. dubna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry6 960 000 diváků
Autoři profilu epizody