The Boys

The Boys (Boys, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Hrus

5. srpna 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Boys

Pilotní díl mě až tak nenadchnul. Až příliš se soustředil na Hughieho, takového trochu nerda a loosera, který se zaplete do světa superhrdinů a to dost brutálním způsobem. To zní trochu klišoidně. A až na jednu scénu, která byla skvěle zpracována (nechci spoilerovat, tak řeknu jen, že to byla ta, kdy Hughie poprvé potkal sperhrdinu A-traina) mě to zas až tak nezaujalo. Jenže pak sem si pustil další díl. A další. A další. Příběh získal na spádu, objevily se nové skvěle napsané vedlejší postavy (Frenchie a MM). Líbilo se mi, že je hodně prostoru věnováno i "záporákům", které se naučíte milovat. A to i tehdy, když nemají přímou souvislost s hlavní dějovou linkou. Třeba všechny scény s Deepem jsou výborné. Homelander (místní verze Supermana) je opravdu sociopat k pohledání a můj favorit mezi všemi seriálovými záporáky. Je tu hodně opravdu "silných" a překvapivých scén. Má to takový drsný zemitý styl, opačný než všechny uhlazené seriály o hrdinech. Jsem hodně rád, že natočili zase něco zcela odlišného od ostatní, řekl bych i v poslední době stagnující, americké seriálové tvorby.

Avatar uživatele
Redmarx

1. srpna 2019

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Konečně

Štvou mě marvelovské filmy o superhrdinech, ne že bych neměl žánr rád, ale ty filmy jsou z větší části blbé a furt dokola. Maximalně tak Jessica Jones se z toho vymykala, ale jinak furt na jedno brdo. A navic ten marketing okolo, akorát se z toho snaží vyždímat prachy a furt dokola melou o nejúžasnějších superlidech tohoto světa, kteří jediní jsou schopni udržet pořádek.
Pokud máte z těch všech superhrdinů podobně pocity, tak tenhle seriál věřím vás nadchne jako mě nadchnul už pilotní díl.
Rozhodně na ty tak trochu velký zmrdy budu koukat dál.