Plakát

The Comey Rule

Seriálové zpracování knihy A Higher Loyalty: Truth, Lies, and Leadership, jejímž autorem je bývalý ředitel FBI James Comey. Hlavním hrdinou je James Comey, ředitel FBI, který pracuje pod nově zvoleným prezidentem Spojených států Donaldem Trumpem.

2020 | USA | 105 minut | Showtime | Drama / Politický / Minisérie | 2 epizody | status: ukončeno v roce 2020
Poslední odvysílaná

1×02 – Night Two

(premiéra 28. 9. 2020 – před 3 lety)
závěr seriálu

The Comey Rule – O čem to je

Seriálové zpracování knihy A Higher Loyalty: Truth, Lies, and Leadership, jejímž autorem je bývalý ředitel FBI James Comey.

Hlavním hrdinou je James Comey, ředitel FBI, který pracuje pod nově zvoleným prezidentem Spojených států Donaldem Trumpem.

Seriál ve vašich statusechvšechny zmínky

Bleskovky: První díl minisérie Your Honor přinesl stanici Showtime nejsledovanější start dramatické minisérie v historii - se 770 tisíci diváky předčil o 8 % první díl jiné letošní novinky, politického dramatu The Comey Rule. před 3 roky

Micuda98: Tak a dneska jsem dokoukal i další seriál. The Comey Rule je dvouepizodní drama, jehož každá epizoda hraje na jinou notu. První epizoda by se dala popsat jako investigativní drama a druhá zase jako psychologické drama, kdy jsou všechny postavy v neskutečném vypětí. I když byla druhá epizoda o dost delší než ta první, tak si udržela docela dobře moji pozornost. To jak Brendan Gleeson dokázal imitovat Donalda Trumpa je neskutečné a to nemluvím jen o vzhledu (za to děkuji maskérům) nebo o blbých kecech, které jsou u něj běžnou věcí, ale i takové maličkosti, jako je prodloužené "s" na konci slova a škubání hlavou. Jak on tak i Jeff Daniels si za svoje úžasné herecké výkony zaslouží jít do mých sledovaných. Z celku jsem ještě o něco unešenější než z pouhého pilotu a tudíž navyšuji svoje hodnocení o jednu příčku na 90%. Úžasná minisérie! před 3 roky

James Comey
Donald Trump
Andrew McCabe
Patrice Comey
Sally Yates
Robert Mueller
Peter Strzok
Lisa Page
Rod Rosenstein
Michael Flynn
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Showtime

Délka

105 minut

Žánr

Drama
Politický
Minisérie
Životopisný

Země původu

USA

Roky vysílání

2020

První vysílání

27. září 2020

Ukončení seriálu

28. září 2020

Tagy

jméno postavy v názvu, fbi, podle knihy, podle skutečnosti, prezident

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související