plakát seriálu

The Family

(The Family)

Názory uživatelů

I am him ...

Upozoňuji, že hodnotím teprve po jednom díle.
Pustila jsem si trailer, a ten mě na TF opravdu nalákal, takže jsem si hned stáhla první díl. A musím říct, že jsem byla mile překvapena, seriál je přesně takový, jak jsem si myslela. Má takovou tu správnou tajemnou atmosféru, která mě vůbec nechtěla pustit.
Většina lidí očekává zrušení, ale já se budu modlit za prodloužení a doufám, že nebudu jediná. Věřím, že by to mohlo vyjít, ovšem jen jestli si seriál svou atmosféru udrží.
Kolem Adamova návratu je totiž spoustu nezodpovězených otázek a myslím, že jich bude víc.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Bohužel pouze 1 série

The Family podle mě patří mezi skvělé seriály, které bohužel ale nebyly doceněny. Fakt mě mrzí, že se nedočkáme další série a že nebudou věci ze závěru zodpovězeny.
Seriál se soustředí na rodinu, které se po deseti letech vrátí jejich ztracený a oplakaný syn. Nebo to není on? Zároveň sleduje i jejich souseda, který se přiznal, že ho zabil.
Na tomto seriálu se mi líbí, že dává odpovědi docela rychle a zbytečně to nenatahuje. Zároveň to má přirozený vývoj. Postava Adama je zajímavá a člověk se pořád sám sebe ptá, jestli je to opravdu on a také, jestli mu může věřit nebo ne. Jeho vztah s rodinou byl pěkně vykreslený, hlavně s matkou.
Seriál je originální v tom, že má jako hlavní postavu pedofila a sleduje jeho boj s pedofilií. To jsem v žádném seriálu neviděla a možná i tohle může za to, že seriál nebyl prodloužen.
No je škoda, že seriál byl zrušen, byl opravdu vynikající a vřele ho doporučuju.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ztracený syn. Ale čí?

Ten pocit, když se vám po 10ti letech marného doufání vrátí váš ztracený syn. Jste šťastní, že je zpět a to vás zaslepí. A tak nevidíte, že jí to, co dříve nejedl, nepamatuje si své narozeniny a vlastně vůbec nic ze svého dětství, krom toho, co bylo nějak zdokumentováno. A další věci (vědecky podložené) vás v tom jen utvrzují. Děj se vyvíjí přesně tak, jak jsem čekala, jako deja-vu, proto hodnotím tak nízko. Snad na konci nastane zvrat, který i mě zaskočí a budu moci hodnocení zvednout.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Návrat ztraceného syna?

Hodnotím po prvních 4 epizodách

Musím říci, že mě seriál zaujal a s napětím jsem sledovala další a další díl...
Seriál sleduje tři linie - rodinu, odsouzeného za vraždu chlapce, a chlápka u které každý tuší, že to asi bude ten únosce - ale bude to opravdu on?
První tři díly super! napěstí, prolínání přítomnosti s minulosti (díky čemuž se vysvětluje určitě chování postav v přítomnosti)...

U 4 dílů jsem trošku znejistitěla - politika, velká korporace na čipy, zmizle DNA ze stejné laboratoře, kde se vyvíjí ony čipy, starostky (matky) prohlášení o čipování... Jen doufám, že se to nezvrne v něj
akou mocensko-potilickou-korporátní patlanici...

Osobně se mi líbil prvotní náhled - rodina (ač politicky angažovaná), návrat dítě (je to on nebo ne?) a život pro propuštění z vězení(emociálně vyprahlí člověk) a situace, které z toho vyplynou... je však pravda že těžko by se z toho dala dělat druhá řada..

Dávám 90% a už se těším na další díly a doufám, že se seriál udrží!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk