plakát seriálu

The Fosters

(The Fosters)

Názory uživatelů

FAMILY - where life begins and love never ends

1. série - 100%
2. série - 60%
3. série - 80%
4. série - zatím 90%

Seriál je fajn, trošku drama a záhady na začátek. Druhá série se snaží nějakým způsobem moralizovat (Girls United), tyto díly beru jako jedny z nejhorších v celém seriálu. Nejde o tu moralizaci, ale naprosto došlo k vyklonění z děje. To opatrovnictví a (spoiler) a dohadování s otcem hlavní postavy - Callie je taky docela nuda. Nevím, jde to z kopce.

Abych se ale vyjádřil i k první sérii. Je to příběh z takové šílené rodinky plné dětí. Řeší problémy, které (zdárně) vypadají jako z vašeho opravdového života, přitom tomu nechybí drama a srdceryvné momenty. Jop, první sérii jsem žral, budete taky. :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Příjemné sledování..

Na seriál jsem narazil náhodou na youtube..tak jsem si stáhla první díl ale nic zvláštního jsem od toho nečekala.Ale musím říct že mě to příjemně překvapilo.
Seriál mě zaujal,ne jenom proto že se od děcka starali dvě mamky ale taky že děti byli adoptované.

Z postav jsem si nejvíce oblíbila Stef a Callie.
I když postava Callie nevěděla co chce a někdy mě to naštvala.Pak jsem si na to zvykla.
Stef je moje nejoblíbenější postava ze seriálu.Je srandovní a jde vidět,že se stará a miluje svoji rodinu.
Myslím,že na světě by mělo být více takových lidí.

Některé části mi přisli dost useknuté.Ale co už.
Je to seriál u kteréhé jsem si i pobrečela..jsem docela cíťa ;).
Seriál bych doporučila!Rozhodně stojí za to..
Určitě dokoukám 3.sérii a bude čekat na 4.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Fosters zkrátka chytnou za srdce

Seriál si naprosto získal moje srdce, ze začátku mi to možná chvilku trvalo, ale po shlédnutí několika epizod jsem věděla, že ho budu milovat. Sleduji ho už pár let a nikdy mě nezklamal. Postavy a jejich příběhy si vás zkrátka musí získat.
Mámy Stef a Lena jsou dvě úžasné ženské, které dělají úžasné věci a jejich děti jsou neuvěřitelné a všichni dohromady si zaslouží všechno štěstí světa. Kéž by takových seriálů bylo více. Moc děkuji The Fosters :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

it's not where you come from, it's where you belong

Tak u tohohle seriálu jsem vůbec neočekávala, že mě chytne. Je to zábavné i emotivní, prostě fajn oddychovka. Stef a Lena jsou super mámy, obdivuju toho, kdo by tohle všechno pro ty děti udělal. Ze začátku jsem měla problém s Marianou, přišla mi rozmazlená a otravná, ale to jen v pár prvních dílech na začátku seriálu. Od 2. série je dokonce mou nejoblíbenější postavou, je skvělá.

1. série: 1A byla bezvadná. Strašně mě seriál překvapil, neměla jsem vysoká očekávání, o to víc jsem z něj byla nadšená. Díly v 1B v Girls United byly, jak už tu někdo psal, asi nejhorší v seriále. Bylo to takové přitažené za vlasy a nic pro mě. Naštěstí to netrvalo až do finále, takže kvalita zase stoupla. Samozřejmě, až na tu "aféru s Dani", to si mohli odpustit. 80%
2. série: Cliffhanger, kterým skončila 1. řada, mě štval celou sérii. Nový biologický otec a celá jeho povedená rodinka (Sophia speciálně) byla fakt otravná. Každopádně mimo to mě celá tahle série bavila víc. Lepší zápletky a všechno okolo. 90%
3. série: Ze začátku mi vadilo, jak se to točilo okolo Any a její rodiny, ale dalo se to vydržet. Výměna Jesuse... no, prvně jsem se upřímně pobavila a pár dalších scén, kde byl, jsem se musela smát :D ale za nějaký čas jsem si zvykla. Rozhodně to není nic tragického, jak tu někdo psal. Jake T. Austin je sice jen jeden, ale Noah Centineo ho dobře zastoupil, je sympatický, a vzhledově to od sebe nemají daleko (až na tu výšku). Výborná série, Brallie scény mě těšily a v neposlední řadě: inscenace Romea a Julie v podání Mata a Mariany, ale i jako celá show, byla perfektní, klobouk dolů tomu, kdo to vymyslel. 90%
4. série: Otravná Callie jako nikdy. Vážně mě štve snad vše co udělá. Courtney mi taky nesedla a zranění Jesuse tomu vůbec nepřidalo, právě naopak. Pro mě dost nezáživná série a byť je mi to líto, nevím, jestli kouknu na chystanou 5. řadu... 50%
edit: 5. série se mi mooooc líbí. Dramat máme sice pořád fůru, ale už to není tak přehnané jako předtím. Callie je konečně snesitelná a na celý seriál se zase příjemně kouká :-) 95%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

dobry

Drama z rodinneho prostredi mam rad, i kdyz rodinu vedou 2 maminy. Od zacatku me serial dostal. Je to drama jak ma byt, ich pribehy, zapletky, rozuzleni a atd. Obdivuji rodiny ktere delaji i v skutocnosti to co oni v serialu. Mam na mysli pestounov, a pak adopce. Serial je vtipny, v mnoho pripadech nastve, nekdy rozbreci.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Fosters

Jeden z mála seriálů, který mne za poslední dobu opravdu upoutal a potěšil. Nejen, že ukazuje vcelku realistickým způsobem život rodiny s adoptovanými dětmi a pěstounskou péči. Ale navíc rodinu, která má dvě mámy. Není to žádná telenovela- jsou zde ukázány různé problémy, které mohl zažít každý z nás. Na jednu stranu si u seriálu výborně odpočineme a na druhou nás nutí se alespoň trochu zamyslet. Třeba nad tím, co máme a čeho bychom si měli vážit. Že rodina se dvěma tatínky nebo maminkami se neliší od běžné rodiny.
Tvůrci měli velmi šťastnou ruku při obsazování rolí. Už jen, když jsi vezmu Stef a Lenu(Teri a Sherri). Dohromady tvoří úžasný pár a věřím jim úplně vše. Herečky si skvěle sedly a dokázaly vytvořit něco nádherného.
Slova, které v seriálu zaznívají mi někdy ženou slzy do očí. A jsem ráda, že je slyší mnohem víc lidí. Doufám, že se díky tomu alespoň pár z nich zamyslí a svět bude zase o něco tolerantnější.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

The Fosters

Pokud máte rádi příběhy ze života, tak si jistě přijdete na své. Seriál má pěkný nádech a zaměřuje se na lidké životy a věci, které by se mohly stát. Podle mě, je to fajn seriál, točí se kolem rodiných problémů, problémů ve škole, ale také okolo lásky, takže si jistě každý něco najde. Seriál se mi líbí, postupem času je napínavější a čím dál lepší, těším se na druhou sérii :)

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Příjemné překvapení

Ani nevím, jak jsem se k tomuto seriálu dostala a nic moc od něj nečekala, ale hned první díl měl v sobě něco zajímavého a já prostě chtěla o Callie a Judeovi a o celé rodině vědět víc, proto jsem se koukla na další a další díl a seriál mě natolik chytl, že už teď hořím nedočkavostí, jak se vyvine druhá část 1. série a jestli seriál dostane šanci i pro další série (2. sérii má jistou). Je to jedna z dalších oddychovek, kde nenarazíte na nějaké mystično.
Callie, Jude, Jesus, Mariana, Brandon, Stef a Lena - ode mě mají po 10. dílu 100% za milé překvapení! :)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

How do you define a family?

Čo je to rodina? Je to mama,otec,deti? Alebo to môže byť aj niečo iné?

The Foster ponúka nový,iný pohľad na rodinu. Námet a koncept seriálu majú jednoduchý,nie zložitý zmysel a zámer. Seriál pôsobí otvorene, hodnoty, ktoré sú v ňom predstavované pôsobia prirodzene. Na nič sa nehrá alebo zbytočne umelo netlačí. Seriál preskumáva ako to môže vlastne v takej multietnickej rodiny funguje. Ako to funguje v rodine,ktorá si adoptovala deti alebo ich má v pestúnskej starostlivosti. Ukazuje,že takáto rodina nie je odlišná od iných,ale je rovnaká ako oni.

Herecké obsadenie je poňaté zaujímavo. Teri aj Sherri som si obľúbila a mala rada. Tak isto aj obsadenie detí. Jediná, s ktorou som možno mala problémy bola Marriana-spočiatku na mňa pôsobila ako rozmaznaná a drzá. Koho som mala fakt rada boli Jude a Caliie, na nich bolo krásne ukázané,že aj napriek tomu všetkému čo zažili,starajú sa sa jeden o druhého a vážia si aj toho mála čo majú (najme Jude).

Je jasné,že The Foster bude trochu hrať na city diváka.A darí sa mu to viac než úspešné. Veci a slová, ktoré sa tam odohrávajú a zaznejú nútia človeka občas zamyslieť sa nad tým čo má,a či by si aspoň to málo nemal vážiť o trochu viacej. Človek sa môže potom prichytiť pri tom ako mu úkápne nejaká ta slzička.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Neskutečná srdcovka

Wow to je slovo jakým bych tento seriál popsala. Už delší dobu jsem ho měla na seznamu "chci vidět" a jednoho dne, když jsem se nudila tak jsem si ho pustila, no a musím říct, že už od první minutky mě bavil. Rodina, která spolu je schopná diskutovat snad o všem a ta harmonie, co spolu mají. Joo kéž bych to měla aspoň z poloviny doma :D . Na druhou stranu musím uznat, že některé chování dětí jsem doopravdy nechápala, ale co každý se tak občas chová.

Seriál doporučuji každému, který se nadchne pro seriál točící se okolo rodiny (a to né ledajaké)a jejich problémů, mladé lásky, kamarádství a dalšího. Podle mě se dá v seriálu najít dost z morální stránky a můžeme se od nich pár věcí i přiučit.

Ps: první sérii jsem dokoukala v podstatě za 2 dny :D

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vždy na tom můžeme být ještě hůř.

Tento seriál mě zaujal na první pohled, především kvůli obsazení známými herci. Reklamy v Baby daddy už byli poslední kapkou, a tak jsem za 2 dny zkoukla celou 1. sérii.
Nejvíce na něm zbožňuji tu návaznost a propletení děje, které v každém seriálu ocením. Dokážete si představit, jak by ten seriál vypadal, kdyby Mariana nedala své biologické matce peníze. Všechno by bylo jinak. Líbí se mi, jak se postupně mění psychologie všech postav. Tak napínavý seriál už jsem dlouho neviděla a i přesto že si u něho často zabrečím, jsou tu momenty, kdy se opravdu dobře bavím (např. Jesus time).
Navíc jsou v seriálu jako bonus sympatické postavy, do jejíchž životů se můžu vžít.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Fosters

Po dlouhé době seriál, který mě velmi zaujal, a to hlavně díky příběhu. Hlavní postavy jsou mi velmi sympatické. Rodinka Foster's mě natolik oslnila, že jsem během dvou dnů dokázal zkouknout deset dílů. Přiznám se, že jsem na seriál začal koukat kvůli herečce Maia Mitchell (Callie). Oblíbil jsem si Brallie (Callie&Brandon). Mrzí mě, jak to nakonec dopadne. Seriál plných zvratů a překážek. Už se nemůžu dočkat druhé série.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Fosters

Jednou za čas trpím utkvělou představou, že miluju seriály z ABC Family, abych záhy zjistila, že už jsem na ně asi moc stará nebo moc cynická:-)

U tohohle seriálu se už od prvního dílu nemůžu zbavit dojmu, že se jedná o moderní verzi 7th Heaven, kde každý má svoje problémy, aby je nakonec vyřešili všichni dohromady jako jedna velká rodina. A třešničkou na dortu už pak je Stephen Collins, který se tu objeví jako kněz na svatbě.

Líbí se mi námět tak trochu jiné rodiny, která má v pěstounské péči plno dětí. Upozorňuje na určité problémy spojené s pěstounstvím, s alkoholismem, se sexuálním zneužíváním, s ilegálním přistěhovalectvím. Potud dobré a zajímavé, ale jakmile začne to morální poučování typu teen sex je špatný, lhát je špatné, mít tajemství je špatné, tak si fakt vzpomenu na 7th Heaven a chce se mi brečet, protože každou chvíli čekám náboženskou agitku a americké vlastenectví.

Z dospělých postav mi byla nejsympatičtější Stef, která musela neustále balancovat mezi Lenou a svým exmanželem. Z dětí mi byli nejsympatičtější Jesus, který se pořád snažil pomáhat své sestře, až se to vždycky podělalo, a Jude, který byl totálně odlišný od svých vrstevníků a nikam nezapadal. Naopak jsem vůbec nemusela Callie a Brandona. Tyhle dvě postavy mají sice plno problémů, ale na druhou stranu mi přijdou až nechutně dokonalí. I ta herečka, co hraje Callie, je mi strašně nesympatická.

Seriál je trochu moc přeplněný klišovitými konfrontacemi, zaměřený na to, aby z diváka vymáčkl slzy dojetí a celkově moc podle šablony ABC Family, což samo o sobě neznamená, že je to špatné, jen to není nic pro mě.

50 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Pěstouni

Musím říct, že jsem od toho seriálu nic neočekávala. Přece jen další soap opera na ABC family, ale byla jsem příjemně překvapena. Ta rodinka si mě získala. Je to příjemný rodinný seriál, žádná složitá zápletka, prostě oddechovka. A zaujalo mě i téma seriálu, přece jen prozkoumat vztahy v pěstounské rodině a celkově v pěstounském systému je zajímavé. Většinou postavy v seriálech jsou z toho systému (Bones, NCIS:La atd.), ale prozkoumat to pohledem dítěte je zajímavé.
Po 9. díle to hodnotím pozitivně a doufám, že z toho neudělají žádné natahující "srdcervoucí" drama.

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Fosters

The Fosters je rodinný seriál, který se ovšem hlavně točí kolem Callie. Callie se vždycky zamotá do nějakého problému. Není to zlá holka. Má taky brášku, který je na svůj věk nezvykle chytrý.
Tento seriál je jeden z mých nejoblíbenějších. Už ani nevím čím mě upoutal. Možná láskou mezi Callie a Brandonem. Napětí mezi nimi by se dalo krájet.
Mě samu zajímá, jestli jejich láska vydrží všechny překážky a ten fakt, že jsou vlastně nevlastní sourozenci.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Příjemné rodinné drama

Seriál do deště - asi nejvhodnější popis. Velice příjemné rodinné drama točící se kolem problematické Callie, která se dostane k velké adoptivní rodině s dvěma mamkama.

Téma samo o sobě není až tak originální, jako spíš super zpracování a moderní pohled na rodinu bourající jakékoli zastaralé homofóbní stereotypy, které bohužel provázely celou minulost.

Příběh příjemně vtáhne, teenageři opravdu vypadají a chovají se jako teenageři (vzácný prvek). Pěkně zpracované, všechny postavy jsou sympatické (i když je občas máte chuť praštit do hlavy) - nejvíce jsem si asi oblíbila Brandona.

Sympatické, moderní a nenáročné - ideální při obědě, nebo šálku čaje :).

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Příjemné překvapení

Nejdřív jsem se obávala produkce JLo, ale pak jsem na to mrkla a upřímně? Chytlo mě to, myslím, že Fosters maj dobře našlápnuto na budoucí série. Alespoň v to doufám :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Překvapil

Ze začátku jsem si myslela že tento seriál bude nudný a nebude mě bavit. Rozhodla jsem se to s ním ale nevzdat a jsem za to ráda. Je to překrásný příběh rodiny která funguje dobře a ukazuje že rodina může fungovat i s dvěmi ženami. Není potřeba u toho moc přemýšlet, protože složitá zápletka tam není.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Velké klišé

Seriál Fosters přesně zapadal do kategorie, kterou miluju. A taky proto jsem mu dala opravdu hodně šancí si mě získat (2. série). Jenže jak se ukázalo, když to neklape, tak to prostě neklape. Herečka i samotná postava Callie mi byla neustále protivná. Chovala se vyloženě hloupě. Věčně moralizující rodiče, klišé v každé epizodě, nesympatičtí herci, nesympatické a nelogické postavy, nerozvinutý příběh, který probíhá vyloženě epizodně a žádný "big narrativ" se tu bohužel nekoná. Za mě 40% v druhé sérii a přemýšlím, že je to ještě moc.

40 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Příjemný rodinný seriál

Zprvu jsem od tohoto seriálu nic moc neočekávala.. Ale získal si mě po pár dílech. Je to typický rodinný seriál, žádná telenovela nebo ,,holčičí seriál''.

Moc se mi líbí obsazení. Hlavní postava Callie není typicky krásná dívka, ale má své kouzlo. A na pěstounce Leně můžu oči nechat. Velmi kontrastně působí policistka Stef.

Jako hlavní téma celého seriálu vidím toleranci.

Celý seriál doporučuji a už se těším na další díly.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

the happy family

Za mě srdcovka a jeden z top seriálů. Nevím proč, když se dívám na nový díl, tak mě hřeje u srdíčka a občas ukápne i slza. Je to moc hezky udělané, herecké obsazení, zápletky apod, vše se mi líbí. Těším se na další sezónu :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

DNA does not make a family. Love does.

Rodinné drama, ktoré vás bude baviť. Pokiaľ máte radi skutočné príbehy a nie tie americké teenegerovské kraviny z prostredia strednej školy, kde je nutné za každú cenu zapadnúť a najväčší problém je čo si obliecť alebo kto sa s kým vyspal, toto je pre vás. Rieši to síce aj takéto "detské" veci, ale nájdu sa tam aj dospelácke problémy.

Je tu ze všetkého trochu. Humor, láska, drama, miestami vám vyhrknú slzy, ...
Nazrite do rodiny, ktorá je poskladaná z tých najrôznějších pováh, vidíte harmóniu v tejto rodine, závidíte ako spolu o všetkom dokážu hovoriť, je tu i trochu forbidden love story, priateľstvá, postavy, hrané dobrými herci a neviem, či tam je niekto, kto by mi vyslovene vadil (možná Jude, ale zvykla som si).

Prvú sériu som doslova zhltla (a i každý, komu som to odporúčala) a druhá je taktiež veľmi dobrá. Pekné intro a príbeh vás niekedy donúti sa zamyslieť nad vlastnou rodinou.

Taktiež je to super seriál, ktorý zobrazuje nie klasický hetero couple. Ukazuje to, ako aj oni dokážu mať a vychovávať rodinu, ako sa o ňu dokážu postarať, niekedy lepšie ako klasicky muž+žena postavená rodina (to by bolo na zamyslenie pre niektorých). A teda ukazuje to, ako by ľudia nemali odcudzovať a hádzať všetkých do jedného vreca.

Super 40 minútová oddychovka, odporúčam.

Čo ale totálne odcudzujem - nahradenie Jesusa !!!
To už ho radšej zabiť mohli, aspoň by sa im otvorila nová dejová linka

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Big Family

The Fosters. Nejdřív jsem se toho kapku zdráhala, a pilot jsem musela shlédnout dvakrát, abych si řekla že musím vidět další díl. Každopádně se mi to velice zalíbilo. A teď to sleduju, i když nemám čas. ABC Family jsem si dost oblíbila - seriály od nich jsou přesně pro mě.
Dvě lesbické mámy - Lena&Stef mají tři děti - Brandona, který je syn Stef a adoptované dvojčata Marianu&Jesuse. Jednoho dne se k nim dostane Callie, která se chová tak trochu nepřátelsky. Hlavní postavy mi přijdou všechny propracované, a každá má svůj cíl i charakter. I když mě zezačátku kapku štvala Mariana - která mi přišla namyšlená. Co se týče Jesuse&Brandona, nemám co říct - to jsou mojí miláčci. Callie&Jude na mě působili moc mile, že si váží toho co mají, a jak se o sebe starají. A mámy. Jsou prostě skvělé mámy. Mám je ráda!:)
Mile mě to překvapilo, a jsem ráda že to má potvrzenou druhou sérii. Jenom jsem zvědavá jak to chtějí vymyslet dál. Rozhodně doporučuji! :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pilot

Musím říct, že pilot opravdu dobrý. Já doufám, že to bude opravdu dobré drama a nestane se z toho nějaký klasický americký seriál hrající na city.
Myslím, že hodnocení se časem změní.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Po pilotu a po díle S05E22

Tak po pilotu docela dobry. Trochu usmevny, dojemny, i smutny. Snad to nebude moc strojene. Takze zatim davam 70 a uvidime jak se to vyvine.

Doplňuji názor po shlédnutí selého seriálu. Některé díly byly trochu horší, některé problémy trochu přehnané, některá úskalí předem jasná, ale i tak beru seriál jako celek velmi povedený. Rodina je základ a o tom to je. Finále bych si asi představovala trochu jinak, jo, patřím k těm, co si myslí, že Callie a Brandon měli být spolu, ale i tak roízhodně doporučiji. A hodnocení zvedám na 80 %.

80 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Wow

Tak tenhle seriál je úžasnej.Přiznám se že jsem se na něj podívala z nouze,jelikož moje oblíbený Lying game zrušili a nebylo na co čučet. Tenhle seriál má Všechno co se děje i v normálním životě.Nutí nás zamyslet se nad tím kdo jsme a co by jsme chtěli být.Nad tím že i když se nám něco na našem životě nelíbí jsou na tom lidé i hůř.Jak zaznělo v seriálu je jedno že nejsou děti vlastní,že má člověk jinou orientaci než má mít..Důležitá je láska a pochopení.Mě se seriál moc líbí a těším se na další série a budu se modlit aby opět něco co nám může hodně dát zas nezrušili..

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

the fosters

úplně souhlasím s c.arolinka ten seriál mě dostal,doufám že bude pokračování v lednu 2014

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Viděno celé

Seriál je stoprocentne jen pro LGBT tolerantni. Prvni rada vcelku zkouknutelna a clovek aspon vidi trochu jiny pohled, druha rada uz horsi a postupne se z toho stala LGBT masaz, kde pokud nejste LGBT, tak si pripadate jako nejakej exot.

Urcite, kdybych vedel, jak se serial vyvine, tak bych ne nej nikdy nekoukal. Po treti rade jsem hodne premyslel, jestli se na neco takoveho dokazu dal divat, ale fakt je, ze nektere postavy jsou skvele zahrane a tudiz jsem to dokoukal, ale ty pozdejsi rady, to chce silny zaludek.

1. serie 90%
2. serie 80%
3. serie 50%
4. serie 20%
5. serie 30%

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí