The Good Place

The Good Place (Good Place, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Pajky

31. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

What the fork?

The Good Place je seriál, ke kterému mě přitáhlo jméno tvůrce. Michael Schur totiž vytvořil jeden z nejlepších a nejvtipnějších sitcomů posledních let a já jsem byl zvědav, jestli se zadaří znovu.

Začnu tedy obsazením, hlavní tahouni Kristen Bell i Ted Danson jsou sympaťáci a ani zbytek není extra rušivý. Nápad je zajímavý a líbí se mi atmosféra, kterou seriál má. Možná i díky kulisám, které dají připomenout Pushing Daisies. Trošku mi ale nesedí scény, kdy je Eleanor „hodně špatná“.

Už v průběhu první série jsem se opravdu začal těšit na další díly. Protože to bylo díl od dílu lepší a zábavnější. Skvělý byl příchod Špatného místa v čele s Adamem Scottem. Navíc závěrečný twist byl něco nečekaného a vážně povedeného. A přidává body k originalitě.

Jsem rád za prodloužení. Rozhodně chci vidět víc, protože mám ten pocit, že to bude jako s Parks & Rec a seriál se postupně může zlepšovat, až se vybrousí v opravdový komediální poklad...

Avatar uživatele
Koldik

23. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

A forking good place...

Tak ja začnem hneď od konca, pretože ten bol perfektný. Človeka to hneď naštartuje na ďalšiu sériu. Zvrat ako sa patrí, pre mňa dokonalý WOW efekt.
Tak, ale teraz k celému seriálu. Mne sa veľmi zapáčil už trailer v NPL a tento prvý dojem ma vôbec nesklamal. Epizóda od epizódy bola lepšia, pekne sa to zamotávalo aj rozmotávalo. Postavy si podľa mňa pekne sadli a ako celok mi to príde ozaj podarené. Už som sa pustil do 2. série, kedže po konci prvej si človek nemôže dať ani pauzu, čo ho to tak chytilo...
Je to veľmi dobrá oddychovka, vrelo odporúčam.

Avatar uživatele
cihlinkaa

19. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The good show: )

Byla jsem zvědavá na Kristen Bell, celkem mě zaujalo prostředí (kulisy) a nakonec i zápletka seriálu, tak jsem se rozhodla The Good Place rozkoukat. A dobře jsem udělala!
The Good Place je sitcom, který mi ve watchlistu chyběl (mám tam sice New Girls, ale té podle mě poslední sérii dost dochází dech) - je vtipný, 20 minut rychle uteče (= můžu ho zkouknout skoro kdykoli), zápletka je neokoukaná, herci sympatičtí a snadno jsem si je oblíbila. Děj se zpočátku vyvíjel velmi dobře, někdy uprostřed jsem váhala, jak dlouho ještě tvůrcům vydrží s tématem dech, ale konec série se opět výborně rozjel!
Můžu tedy jedině doporučit: )

Avatar uživatele
venalce

26. září 2016

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

S každým dílem lepší a lepší...

Tyhle barevné ujetosti jsou prostě k nezaplacení. Ano, opravdu je to tak šílené, že si celou dobu budete říkat "doufám, že posmrtný život takhle vypadat NEBUDE" a "to 'špatné místo' nezní zase TAK špatné", lidé jsou tu dobří za hranicí snesitelnosti a hlavní hrdinka roztomile zkažená, má to vše, co byste od toho očekávali...a něco navíc. Bála jsem se, čemu se bude věnovat hlavní zápletka, aby se to rychle neokoukalo, ale po třetí epizodě to začíná vypadat velice zajímavě. Tvůrci ještě nevytáhli všechna esa z rukávů, jejich výtvor má dobrý náběh na to stát se seriálem, na který se bude ještě dlouho vzpomínat.

Avatar uživatele
Patricius

24. září 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Veronica Mars po smrti

Videl som zatiaľ tri epizódy a veľmi sa mi to páči. Mám rád Kristen Bell, jej postava je zaujímavá (častokrát pripomína Veronicu) seriál je celkom vtipný a ako oddychový seriál určite odporúčam. Za mňa zatiaľ 80%

Avatar uživatele
luciakanky

8. března 2017

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

TGP

príjemná oddychovka, ktorú som chcela vidieť len kvôli Kristen Bell. Neviem prečo mi to trochu pripomína hru The sims :D:D na vyplnenie hluchého obdobia kedy moje hlavné seriály majú pauzu to poslúžilo a splnilo svoj účel.
Hodnotenie výrazne ovplyvnil záverečný dvojdiel, to som fakt nečakala

Avatar uživatele
assbest

4. října 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Proc ne...

je to vcelku zabavny, KB svoje kouzlo neztratila, z novejsich komedii napr. Dr.K, nebo LMOE je tahle urcte z tech, na ktere se podivam...