plakát seriálu

The Halcyon

(The Halcyon)

Názory uživatelů

The Halcyon

Přiznávám, že příběh považuji za trošku slabší, ale i přesto mě tento britský kousek dokázal chytit a donutit chtít vědět, jak to všechno skončí. Škoda, že to už se asi nikdy nedozvím. Obdivuji výpravu, kostýmy a hudbu, opravdu na mě dýchl rok 1940. Herecké výkony byly dobré, zvláště mě potěšil Matt Ryan. Jestliže se mi povede sehnat soundtrack, budu velmi potěšena. Jen mě mrzí, že nebudou další díly. Zajímalo by mě totiž, jak to tvůrci zamýšleli dál. Zda by to dotáhli až do konce války, a nebo skončili ve chvíli, kdy by jim došel romantický materiál.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Halcyon

Možná to bylo díky Mattu Ryanovi, kterého mám moc ráda, ale upřímně jsem si první epizodu užila a kdybych neměla spoustu seriálů ve watchlistu už tak, je možné, že bych seriál sledovala. A kdo ví, třeba se k němu vrátím.

Vrátila jsem se k němu a dobře jsem udělala :) Je to opravdu dobrý seriál na binge, a to jsem opravdu nečekala, protože po prvním dílu jsem si nebyla jistá...Seriál po prvním dílu nabral na otáčkách a bylo se na co dívat, jediná nevýhoda byly scény, včetně hudby, přerušovány logem seriálu. Kdyby to nastříhali takto a nějak hudbu upravili, aby nebyla prostě useknutá, dívalo by se na to daleko lépe :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé