plakát seriálu

The Joker Blogs

(The Joker Blogs)

Názory uživatelů

Joker forever

Na tento seriál jsem se dříve koukala dost... nedůvěřivě, když jsem o něm četla a dozvěděla se, že je to fanouškovské video. Jenže moje láska k Jokerovi mě přinutila si pustit alespoň jedno video.
V tu chvíli jsem zjistila, že je to úžasný seriál a já si ho ihned zamilovala. Seděla jsem u počítače celou noc a netrpělivě překlikávala na další a další epizodu seriálu. Musím uznat, že jde o velmi vydařenou práci a je to až příliš profesionální, než abych to označovala za "fanouškovské".
Nejdokonalejší na tom jsou právě dialogy, nebo spíše monology hlavního hrdiny, díky kterým se vám skvěle dostane pod kůži a vy se jen můžete ponořit do jeho šílenství společně s doktorkou Harleen Quinzelovou.
Doporučuju všem příznivcům tohoto největšího padoucha DC universe i příznivcům Heatha Ledgera, kterému je tento seriál věnován. Sama se už těším na další sérii.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Joker v Arkhamu

oker Blogs jsem se jako většině fanmade dlouho vyhýbal, ale když jsem na videačesky.cz zahlédl první řadu s titulky, pustil jsem se do toho. A musím uznat, že na fanmade je to skutečně povedené. Scott McClure se fakt snaží, jeho líčení je povedené, takže jsem spokojený. Se zbytkem osazenstva je to horší. Harleen se povedla (alespoň v první řadě, na druhou se teprve chystám), ale Arkham je strašný, nevěřil bych mu absolutně nic. První série slušných

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Just Joker

Jak to vypadalo v Arkhamu, když tam Batman konečně dostal Jokera...
Harleen Quinzel je terapeutka šíleného zločince Jokera a natáčí s ním každé sezení. Záběry se pak dostávají na youtube a způsobuje to problémy celé léčebně.
Když se Joker doví o svatbě terapeutky, uteče, zabije mnoho lidí a na svatbu se dostane tak akorát, aby ji mohl zkazit.
Dokonale zpracovaný webseriál s úžasným hercem v hlavní roli si zaslouží rozhodně 100%. Seriál má úžasnou atmoféru a celková forma dodává hodně na důvěryhodnosti. Už se nemůžu dočkat dalších serií.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí