plakát seriálu

The Late Late Show with Craig Ferguson

(The Late Late Show with Craig Ferguson)

Epizoda 9×24 – Episode #9.24
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

V cold open Craig popřeje Jeffu Arnoldovi vše nejlepší k jeho třicátým narozeninám, hosté jsou dva, prvním je Michael C. Hall, především známý z Dextera, druhým je herečka, zpěvačka a modelka Martha Plimpton.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

V dnešním cold open není Craig sám. Je s ním Jeff Arnold, který je takovým koordinátorem několika epizod. A v jeho životě nastal zajímavý den – má totiž narozeniny. Párkrát si z něj vystřelí, pak mu dá tričko se svým jménem a obejmou se.

Po bouřlivém potlesku, který lze jen stěží utišit, následuje další Craigův monolog. Geoffova ruka potřebuje opravit, pár narážek na uniklé fotky prince Harryho, na kterých je nahý jak nahoře tak i dole. Dále Carmageddon, což jsou obrovské zácpy v Orange County. Pak pár dalších narážek, po kterých Craig tančí. Přizve k sobě i koně.
Nyní je na řadě čtení mailů a tweetů od fanoušků, u kterých se samozřejmě také zasmějeme. Dozvídáme se že, Geoff má barák také v New Jesey, v Jižní Karolině a v Kansas City. Mezi jedním ze vzkazů je i jeden z Německa, který Craig samozřejmě přečte svým německým přízvukem. V jednom vzkazu se někdo ptá, kdo Craigovi kupuje ovoce, on i Geoff to pochopí v sexuálním smyslu.

Bez hostů by to nebylo ono, takže přichází na řadu hosté. První je Michael C. Hall, který hraje v seriálu Dexter sériového vraha. Budou mluvit o tom, jaké je to hrát sériového vraha, a to je dovede k tomu, že by Michael občas rád dostal toho Dextera ze sebe, a tak Craig vytáhne plyšové hračky, aby si s nimi pohrál a odreagoval se. Pak vytáhne ovoce, které si sehnal kvůli jednomu z dotazů, a s pár z nich si oba pohrají, dokonce i s jejich názvy.
Dalším hostem je Martha Plimpton, která je známá především ze seriálu Raising Hope. I Martha si bude moci pohrát s Craigovým ovocem.

Na konci každé show si zopakujeme, co jsme se dnes naučili. Dnes se nebude mluvit, ale tančit. Craig, Geoff, oslavenec Jeff, koníček a několik dalších lidí tančí.

Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
Geoff Peterson
Hostující hvězdy
sama sebe - host
sám sebe - host
Vedlejší postavy
sama sebe
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevEpisode #9.24 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #9.24
Rok natočení2012
Premiéra28. září 2012
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka40 minut
Autoři profilu epizody