plakát seriálu

The Listener

(The Listener)

Názory uživatelů

Polotovar

K tomuhle seriálu mám výhrady a ne zrovna malé. V první sérii se (teoreticky) hlavní dějová linka až do posledních dvou finálových dílů skoro vůbec neřešila. Na začátku druhé série jsem zas měla pocit, že se dívám na naprosto jiný seriál, scénáristé odhodili první sérii a některé postavy jako kus špinavého hadru a začali odznova. S třetí sérií začínám ohledně hlavní dějové linky pochybovat o tom, že ještě existuje. Jednotlivé díly jsou od průměrných k podprůměrným, těch nadprůměrných napočítáte na prstech jedné ruky (kdo ví, možná za to můžou velmi dobře zahraní záporáci).
Stereotypnost seriálu by se možná trochu utlumila, kdyby se Tobyho schopnosti rozvíjely (u kariéry tenhle problém nevidím, za pár sérií bude nejspíš ředitelem zeměkoule) a osvěžily vývoj děje. Možná bych pak dokázala zamhouřit oko nad horšími dialogy, ale prozatím se nic takového neděje.
Možná si říkáte, proč se na to ještě dívám... Mně to prostě nedá, pořád věřím tomu, že se ta hlavní dějová linka vrátí a odpoví mi na všechny moje otázky, které mi vrtají hlavou už od konce první série. :)

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

škoda

S riešením, kedy polícia pre svoju činnosť potrebuje externistu, sa v súčasnosti stretávame skoro na každom kroku - Castle - spisovateľ krimi, Unforgettable - baba s dokonalou pamäťou, Mentalist - všímavý chlapík, Breakuot Kings - väzni, a kopec iných. Ale dúfal som, že sa budú viac venovať Tobyho minulosti (v prvej sérii boli aspoň nejaké záblesky) a teraz? nič. čisté riešenie prípadov. škoda.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Poslouchač?

Průměrný seriál o maníkovi, který umí číst myšlenky a živí se jako medic (jezdí se sanitkou). Kvůli čtení myšlenek se občas (každý díl) nachomýtne k řešení nějakého kriminálního případu. Hlavní hrdina je celkem sympatický, má tam hned 2 celkem pohledné ženštiny (expřítelkyni - doktorku v nemocnici a policistku, které pomáhá s případy), ale bohužel případy jsou až moc obyčejné a motiv čtení myšlenek není nijak zvlášť chytře využíván (využíván je hodně, ale dost jednoduše - tak jak jsme to viděli už 100x jinde). Na seriálu je vidět nižší rozpočet (oproti součané US seriálové špičce). 50%. Hodnoceno po 5. dílu.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk