The Nine Lives of Chloe King

The Nine Lives of Chloe King (Nine Lives of Chloe King, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pilot

Chloe slaví zítra 16. narozeniny, má jen dva kamarády, tvrdohlavou matku a ze všeho nejvíc si přeje trošku toho vzrušení ze života. Ani se nevzpamatuje a její přání se stává skutečností. Cítí příliv energie, ohebnost, radost ze života, zkouší předtím nepoznanou chuť polibků a flirt je její přirozeností. Můžou tyto nové schopnosti, z nichž má Chloe radost i strach, za to, že má za pár hodin spadnout z věže?

Chloe se probudí do nového dne. Netuší to, co my. Za dva dny ji neznámý muž se zohavenou tváří shodí z věže.

Následuje slovní přestřelka s matkou, kterou miluje a zároveň jí jde na nervy. Zítra má 16. narozeniny a její přátelé si pro ni připravili koláč se svíčkami. Celý týden zde budou pro ni, je to její týden. Jenže nechápou, že Chloe už nebaví ten usedavý způsob života, že se nic neděje, všechno jde v pěkně nalinkovaný kolejích. A tak si přeje změnu. Změnu celého života.

Tuto změnu se ale rozhodne vzít do vlastních rukou. Namísto klasického a nudného večera na pláži přesvědčí své parťáky Amy a Paula, aby šli do klubu. Dostanou se do něj, i přes absenci potřebného dokladu. Stačila trocha štěstí a trochu Chloeiny pohotovosti. Tam jí padne do oka mladý Xavier, který je v klubu také "ilegálně" a končí to prvním sladkým polibkem.

Potřebná dávka sebedůvěry pomůže Chloe i následující den při menším konfliktu se školním idolem Alekou, kterému její nové chování víc než jen zaimponuje. Chloe ale čím dál více zjišťuje, že se s ní něco děje a není to jen přesná muška, ale i rychlost, ohebnost a možnost předvádět přímo kaskadérské kousky, či dokonce výborný sluch. Že by se jí narozeninové přání splnilo? Už tomu začíná pomalu Chloe věřit, v čemž ji podpoří i její nová schopnost flirtovat za každou cenu.

Její nejlepší kamarádka Amy jí ale nevěří a tak raději řeší nově vzniklé vztahy, které tu včera ještě nebyly a dnes jsou skutečností. Amy se dává dohromady s Paulem a Chloe má na výběr... vybere si charismatického Xaviera z klubu, nebo namyšleného Aleka ze školy, či trochu nesmělého Briana, kterého potkala v práci?

Cestou z tohoto dívčího rande však Chloe vyruší z její dobré nálady bezdomovec. Po tom, co mu odmítne dát nějaké drobné, se ji pokusí znásilnit, ale Chloe se mu dokáže ubránit. Konkrétně použije své vytahovací drápky. Nyní je již jasné, že se něco děje a odpovědi se snaží najít u své adoptivní matky. Ta však tvrdí, že o její biologických rodičích z Ukrajiny nic neví a všechno jí už řekla.

Druhý den za ní do práce přijde Amy a snaží se ji přesvědčit, aby zavolala Xavierovi. Chloe ale ztratila náladu ze včerejška a to poslední, po čem touží je mluvit s nějakým chlapem. Amy však využije nehlídaný moment a vytočí Xavierova číslo. Ten nezvedá. Leží ve svém bytě mrtvý.

V momentě, kdy si už chtějí dívky spolu někam vyrazit, se objevuje Brian. Zve Chloe na kávu, ta po chvíli přijímá a dozvídají se o sobě trochu víc. Znenadání však na Chloe zaútočí jinak mírný pes, což ji tak vykolejí, že raději odchází domů. Cestou ji ale začne pronásledovat muž se zohavenou tváří, kterého jsme měli možnost vidět na začátku a tak víme, jak to skončí. Uštve Chloe až na vrch věže a tam ji shodí. Chloe umírá.

Následně však vstává a než se k ní neznámý stihne dostat, uteče. Na útěku se k ní připojí Alek se sestřenicí Jasmine a vysvitne, že jsou stejného druhu. Pocházejí totiž ze starověké a dávno uctívané rasy tzv. Maiov, kteří byli ve starověkém Egyptě na velmi významných pozicích. Po čase už odmítli chránit lidi a podrobovat se jejich příkazům a na oplátku je lidé začali pronásledovat.

Chloe se nedozví jen tuto šokující informaci, ale i to, že polibek s člověkem je pro danou osobu nesmírně nebezpečný. Může způsobit paralýzu, či dokonce smrt. Ihned utíká za Xavierem, ale narazí už jen na sanitky odvážející mrtvé tělo. Po tomto již Chloe nechce mít nic společného ani s Maimi, ani s nikým jiným. Přeřekne se ale, že padla z věže a umřela. To pro Alek s Jasmine znamená obrovskou naději, protože pouze výjimeční z jejich řad přežijí smrt a to dokonce osmkrát, čili mají devět životů.

Muž s poškozenou tváří se setkává se svým šéfem. Rozkaz zní jasně: "Zabít Chloe." Aby ji přilákal, unese Paula. Chloe na hru přistoupí a muži se již téměř podaří zabít Chloe i podruhé, když jí Alek s Jasmine přicházejí na pomoc. Společnými silami nakonec muže odženou na útěk, ale ten Jasmine těžko poraní.

Chloe se deprimovaná vrací domů, kde nachází vzkaz od dávno ztraceného otce: "Nikomu nevěř." Možná má na mysli její matku, která nějaké papíry z Ukrajiny přece jen má, nebo Briana, který tuší, že jeho otec stojí za pokusem zabít Chloe.

HUDBA V EPIZODĚ

Been a Long Day (Rosi Golan)

Chloe se ptá na své biologické rodiče.

Brand New Day (Kari Kimmel)

Chloe objevuje své schopnosti.

Animal (Ke$ha)

Konec epizody.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
Deftie