plakát seriálu

The Playboy Club

(The Playboy Club)

Názory uživatelů

Předčasný konec...

3 epizody a KONEC?! A to to vypadalo TAK DOBŘE! Těžko říct, jak by se seriál vyvíjel dále, ale byl jsem na to velmi zvědavý. Postavy byly zajímavé, dialogy poutavé, zápletka dobře nastolená a celé prostředí velice přijemné (nejen kvůli krásným slečnám v králičích kostýmkách). .... Celkově ve mně letošní seriálový podzim vyvolává smíšené pocity. Nebudu tu konkrétně odkazovat na jiné seriály, ale je to spíše tak, že očekávané pecky nejsou peckami, nenápadné seriály jsou o to překvapivější a na tom zrovna PLAYBOY CLUB bohužel tratil.

Nízká sledovanost, ať už kvůli špatně nasazenému seriálu na pondělní vysílací čas, kvůli špatně stravitelnému puncu 60. let nebo nějaké lize přecitlivělých rodičů, že to není ta vhodná podívaná, seriál zazdila už na počátku. Zbytečné se rozčilovat, i když jsem rozčílen byl, protože zámořští diváci asi umí koukat jen na *PÍP* kriminálky! :o/

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zajíčci

Většinou nehodnotim seriál už po třech dílech, ale bohužel u tohohle nemám jinou možnost. První odpadlík roku 2011. Docela se podivuju nad tím, že to bylo zastaveno a proč? Stačí se podívat co vysílá Showtime a opravdu nechápu proč zrovna u tohohle byla na vině i nějaká rodičovská rada. Ano sledovanost nebyla zrovna největší, přesto si myslim, že to mělo dostat větší šanci. Takhle je to u mě lehký nadprůměr, protože se to ještě nedokázalo pořádně rozjet, ale postavy super, prostředí zajímavý, obsazení taky. Potenciál tady rozhodně byl. Moc by mi nechybělo k tomu, aby se to zapsalo mezi pravidelně sledované seriály. Snad to brzy vyleze na dvd.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Don't let the fluffy tails fool you.

Nemůžu The Playboy Club s ostatními novinkami nové sezóny, protože jsem z nich zatím viděla jen Ringer, ale opravdu nechápu, co se na tomto seriálu lidem tak strašně moc nelíbilo, že ho museli odsoudit k tak časnému zániku. Asi to bylo celkově prostředí, které seriál zobrazuje, docela bych chápala, že se rodiče snaží své malé ratolesti chránit co nejdéle od prostředí pochybných podniků a čtvrtí. Celkově se ale neměli čeho obávat. Playboy Club neukázal žádné nemravnosti, byla tam jen jedna sexuální scéna, ale v tak mihavém okamžiku, že to ani nestojí za zmínku. Navíc který seriál nikdy žádný sex neukázal?
Hodně jsem četla, že seriál byl odsouzen k zániku v okamžik, kdy byl do hlavní role obsazen Eddie Cibrian. Já si to nemyslím. Neříkám, že mi jeho postava byla kdoví jak sympatická, to ne, ale herec sám o sobě měl charizma a dokázal si mě omotat kolem prstu. Amber Heard jsem si oblíbila pár let zpátky v Hidden Palms, pouze o pár episod úspěšnějším dramatu od stanice CW. V Playboy Club hraje tak trochu naivku, má více nešťastných a ustaraných obličejů než sexy svůdný pohled Zajíčka, ale jsem ochotná jí odpustit, přece jen to není její chyba, že ji scénáristé nedali trošku tvrdší kůži. Speaking of, Laura Benanti v roli stárnoucího Zajíčka Carol Lynne byla trefou do černého. Perfektní postava, perfektní ztvárnění, když se objevila na scéně, celou si ji ukradla jen pro sebe, nemohla jsem z ní spustit oči. Tak to má vypadat.
Jedinou výtku, kterou bych na Playboy Club měla, byla jedna z hlavních dějových linek. Myslím si, že vražda mafiánského bosse v sebeobraně hned v prvních minutách pilotu byla přehnaná. Mnohem lepší by bylo ubrat na dramatičnosti a na akci a soustředit se na životy několika hlavních Zajíčků a hostů podniku. Tady ty neustálé lži a tajnosti, vykrucování se a nekonečné zástupy členů mafiánské rodiny a jejich bodyguardů byly zbytečné. 75%

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hate NBC

Výborně rozjetý seriál nejen pro milovníky 60.let. Zvídaví diváci se podívají do zákulisí jednoho z dnešních nejznámějších sex symbolů, aby zjistili, že to ale vůbec není žádné sex, drogy a rock'n'roll ;) (Z toho usuzuju, že všichni, kteří proti němu tolik brojili, zřejmě neviděli ani ten první díl.) Uvidíte tu celkem normální strasti i radosti "servírek" v pěkných oblečcích okořeněné jednou vraždou a mafiánskými čachry a to celé doprovázené skvělými hudebními čísly (i "Tinu Turner s Ikem" uvidíte). Celkově mě asi dostala ta stylizace šedesátek, ale ani samotný děj rozhodně žádná nuda nebyla. Herci taky skvělí (nejvíc asi L.Benanti).

Ještě teď mám vztek, když si na tenhle kousek vzpomenu... jestli už zruší po třech dílech takovou pecku, pak nevím, co by lidi ještě chtěli...!? Alespoň jednu sérii o 12-ti dílech s pěkným koncem, to toho chci tolik?

Kam by se asi tenhle seriál mohl dostat, kdyby mu dali šanci? No, možná nikam, ale možná daleko. A moje hodnocení zjevně poukazuje na to, kam si myslím, že by to bylo (za ty tři díly 80%, a možná ani to ne, ale ten zbytek prostě na truc).

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé