plakát seriálu

The Politician's Husband

(The Politician's Husband)

Názory uživatelů

The Sex War

Briti vedia ako urobiť kvalitný seriál,ktorý nemá bezduchý dej,pri ktorom nemusíte moc zapájať mozgové bunky.Vedia urobiť seriál,do ktorého sa musíte plne ponoriť aby ste pochopili čo sa deje.

David Tennant sa asi rozhodol prestať byť tým milovaným Doctorom a zhostil sa úlohy Aidana Hoynesa. Zas a znova preukázal svoje herecké kvality. Dramatická úloha mu proste sadla. Dokonale vystihol muža, u ktorého je na prvom mieste politika a moc, a až potom rodina. Všetko robí len preto aby uspel,ma skryté plány a nevadí mu do nich zatiahnuť najlepšieho priateľa či vlastnú ženu.
Emily Watson ako jeho žena Freya mu skvelo sekundovala,aj keď som mala občas problém úlohu tvrdej političky uveriť.Premenu ženy,ktorá bola dlhé roky v tieni manžela,na političku,ktorá chce tiež niečo dosiahnuť a neváhať preto z toho tieňa vystúpiť zvládla skvelo.

Miniséria akoby sledovala dve roviny príbehu,ktoré sa prelínajú a navzájom ovplyvňujú. Na jednej strane sleduje politické prostredie so všetkým čo k nemu patrí-s intrigami,nečistými praktikami.
Na strane druhej sa zameriava na rodinu. Ukazuje to ako vlastné pohnútky a ciele môžu postupne zničiť manželstvo,až neostane žiadna láska,len čistá hra.

The Politicians husband by sa dal teda hodnotiť ako miniséria,ktorá je kvalitná, pôsobí ucelene a nič neni ponechané na náhodu. Je však potrebné sledovať ho pozorne.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Politician's Husband, The

Po seriálu Broadchurch jsem byla docela natěšená na další skvělý seriál s Davidem Tennantem, to bych ovšem těsně předtím nesměla vidět naprosto dokonalý House of Cards, který byl také plný zákulisních politických intrik. Navíc mě docela dost mrzí, že jsem zde ústřední dvojici tolik nevěřila, ale to bylo do jisté míry ovlivněno Emily Watson, která mně do role ctižádostivé političky dostatečně nesedla.
Jako rodinné drama bych to hodnotila zcela jistě kladněji, ale v té politické rovině jsem byla zklamaná a i když u Davida Tennanta respektuji jeho vynikající herecké kvality, tak doufám, že podobnou roli už s ním neuvidím

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tennant!

Tradičně fenomenální David Tennant (tentokrát s blond odstínem) se v této strhující dramatické minisérii (jak jinak než od BBC) pouští do boje s Babišem (a to je pravda, navíc je to poměrně zajímavý charakter) a nejen s ním... Tenhle seriál je typicky britskou (ne tedy zrovna pozitivní) studií rodičovství, kariéry, vztahů a hlavně manželství (tady bych doporučil úplně poslední scénu celé trojhodinovky, která mimochodem ani chvíli nenudí). David Tennant je poměrně hajzl, který má ovšem ke svému hajzlovství důvody (někdy), ale zároveň milující otec rodiny. David bravurně zvládl všechny polohy své nesmírně zajímavé postavy a opět potvrdil, že je jedním z nejlepších herců vůbec, Doctor byl navíc opět zapomenut, zato byl vzpomenut Barty Skrk, junior. Emily Watson je neméně perfektní a Tennantovi obstojně sekunduje a místy ho dokonce i překonává a navíc to mezi nimi skvěle jiskří. Pokud chcete něco náročného, krátkého a s perfektními herci, tohle je rozhodně jeden z nejlepších typů, obzvlášť když, jak je dobrým britským zvykem, napětí postupně prohlubováno. Opět platí, že nebýt Tennanta, tak bych se na to asi nepodíval a i v tomto případě by to byla veliká škoda. Je to kvalitní, skvěle natočené, je v tom Babiš a nejspíš se na to časem podívám znovu. 100%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Mrazivé!

Tennant je prostě geniální. Oblíbila jsem si ho jako sympatického akčního klaďase v Doctorovi a pak jsem prostě hledala, co bych s ním mohla ještě vidět... A tak jsem ho poznala třeba ještě jako romantického hrdinu ve Spies of Warsaw, ale především jako ambiciózního zmetka v Politician's Husband. Všechno zvládá na výbornou a i díky němu mi u téhle skvělé minisérie občas běhal mráz po zádech. Jak jen ti chlapi kvůli vlastní ješitnosti dovedou hodit za hlavu všechno ostatní... Konec jsem maličko čekala, ale stejně se mi líbil.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk