plakát seriálu

The Red Road

(The Red Road)

Názory uživatelů

druhou sérii dám....

The Red Road mně srdce sice z hrudi nevytrhlo, ale kdyby nebylo Phillipa v podání Jasona, který mě svojí postavou (rolí) mírně iritoval, tak je to hodnocení určitě vyšší. Tytéž problémy jsem měla s rolí Joan, manželky Harolda, která na mě působila spíš negativním dojmem, místo abych jí litovala a nebo dokonce k ní cítila nějakou empatii.
Zřejmě to způsobil i scénář, který byl místy trochu slabší, ale vzhledem k faktu, že jsem viděla daleko horší a průměrnější seriály, tak si myslím, že ve výsledku to bylo povedené a na druhou sérii se rozhodně podívám.
Třeba budu příjemně překvapená.
Já ty slabší momenty v tomhle případě s přehledem odpouštím.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pozeratelne

Nic nove na svete... opat repete, uz vela krat preprateho nametu krimi s veducov liniou dramy.
Boj skutocne dobreho policajta celiaceho nastraham kruteho sveta, ktorym sa nemozno vyhnut ani pri najnajnaj snazeni. Samozrejme nebyt manzelky schizofrenicky a dvoch dospievajucih dcer! Inak by sa policajt Harold Jensen urcite nedostal do nedobrovolneho spolku so zlym bezcitnym gaunerom! Ktoreho stvarnuje Jason Momoa Osobne ho moc nemusim. Cez to vsetko, ze som velky fanusik star gate. Nu tato uloha bezcitneho vraha a zastrasujuceho zlocinca mu sedi. Jemne vyzorovo teda myslim vzrastom a zastrasujucim zjavom zaostava Martin Henderson. Ktoremu vsak pomohol kratky uces. Trosku zmuznel ;-) vsakze. I ked otrepane. Ma to novy kabat. Spracovane je to pre mna zatial dobre. Ja aj niektore knihy citam viackrat. Takze budem pozerat zatial dalej a dovolim si odporucat.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zdlouhavé Banshee

Bansheeovské kriminální drama, kde se policista snaží chránit svou psychicky labilní ženu, která spáchá nechtěný zločin. Musí proto využít "přátelství" bývalého spolužáka ze střední školy, potomka indiánů, který ovšem má také své mouchy. Zajímavé, ale prostě zbytečně zdlouhavé. 65% [2. série BUDE]

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé