plakát seriálu

The Royals

(The Royals)

Názory uživatelů

It Is Not, Nor It Cannot Come to Good

Seriáloví maniaci si přijdou na své, pokud se pustí do sledování. V první sérii jde o to, vydržet. Je to občas dost hrané na to, že Liam A Eleanor jsou princátka se vším, co k tomu patří, bohužel. Ale herecké výkony jsou skvělé! Mimo to mezi oběma sériemi je neskutečný vývoj hlavních postav. Což je podle mě také dobré.
Líbí se mi, že je zasazen do moderní doby. Je se vším všudy, co patří k modernímu teenagerovi. Drogy, alkohol...
Seriál se stal jedním z mých oblíbených. Jsem strašný britofil, proto jsem ho začala sledovat. Nemohu se dočkat další série!
Nečekaný vývoj událostí vás také ohromně pohltí, co se týče dějové linky. V druhé sérii přibude v seriálu více napínavých scén, milostných scén i všeho dalšího, včetně již zmiňovaného vývoje!
Doporučuji, pokud máte rádi angličtinu, koukat jedině s titulkama nebo bez - samozřejmě, neshánět dabing!! Angličtina je perfektní.
Jediná chyba je to, že má série málo dílů, protože jsem se stala lehce závislou na Mr Frostovi! <3
xoxo.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

#kingLiam

Velice často tu zaznívá výraz, Guilty pleasure, a musím uznat, že se to naprosto dokonale hodí.
Je to tak měsíc, co jsem si stěžoval, že se již netočí klasické teen seriály jako Gossip girl či The O.C. a pak jsem dal šanci tomuto seriálu a za týden hotovo a jenom se klepu na poslední díl třetí řady.
Postavy jsou výborně napsané, nejsou černobílé a tím jsou zajímavější, například od absolutní antisympatie ke "královně Heleně" až k její oblibě, stejně tak se parádně vyvinula postava Liama.
Pak jsou tu ale dvě postavy které táhnou celý seriál, kdo se dívá ví, že se jedná o Len (vždycky výborná! ) a Jasper.. celkově miluju tu anglickou výslovnost jména Jasper :D
Cyrus a jeho záměrně přehrávající herecký představitel též výborný.
První tři řady, hlavně druhou a třetí tak hodnotím vysoko, dohromady 80% a pevně věřím v oznámení čtvrté řady.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

FML

Kvalita tohoto seriálu stoupá spolu se sériemi, a stejně tak stoupá i u mě, na mém žebříčku oblíbených seriálů :-) Neskutečný vývoj postav a jak charaktery, tak herci nám zrají před očima.
Jsem fakt ráda, že jsem to s The Royals nevzdala, jak jsem hned na začátku chtěla (asi celou první půlku 1.série), a jak si myslím, že to vzdalo spoustu lidí.
Samozřejmě, ty začátky byly občas zbytečně zvrácené, nereálné, ale Eleanor, Jaspera a Liama si prostě nejde nezamilovat. Dobře.. takový Cyrus je Cyrus, a je tak slizký, že to až není možný, ale i přesto mě otravuje méně než Robert :D a i Helenu jsem si nakonec v 2. sérii oblíbila a ve 3. ji fakt miluju. #TeamHelena
Jaspenor je pro mě jeden z nejlepších párů ze všech seriálů, je mezi nimi opravdu neuvěřitelná chemie. Největší chybou prostě je to, že každá série má jen 10 dílů a je jen jednou ročně - to čekání je příšerné :D ale stojí za to :-)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Shine right like a diamond....

Nebýt toho že jsem tak trochu britofil tak se nejspíš neodhodlám se na tento seriál podívat. Je sice z dílny USA ale má to britský nádech a britské herce a to mi v tomhle případě stačilo. Bohužel po prvních pár dílech první série mi to připadalo spíše jako hodně dobrá telenovela s pár dobrými dramatickými tońy a vtipnými situacemi. V tomto bodě bych hodnotil tak 50%. Ale s koncem první a nástupem druhé série seriál pomaličku ztrácí nádech telenovely a přibírá krimi zápletku navíc většina postav se obrovsky vyvinula a taktéž jsou parádně zahrané. I Když, sem tam je to sále trošku moc "SHINE" tak se na to velice dobře dívá a s hlavními postavami u konce druhé série parádně soucítíte a fandíte jim. Pár vtipných momentů stále potěší. Takže shrnuto ... Obsazení je velice zdařilé, také musím moc pochválit výběr hudby snad opravdu ke každé epizodě. Tak pokud mohu doporučit nevzdávejte seriál pokud se vám nebude ze začátku moc zdát, nevíte o co přijdete. Velké plus dávám za Liama (William Moseley) a Eleanor (Alexandra Park) ti dva to opravdu celé táhnou, bez nich by to nejspíše zůstalo u telenovely.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Guilty pleasure

Mohla by to být výborná satira, ale moc "dramatických" scén především v první polovině první série z toho dělá spíš telenovelu. Nicméně pořád se to z tohodle žánru vymyká. Pokud hledáte seriál o sexu, drogách, nenávisti, konspiraci a s někdy naprosto absurdními, avšak správně vtipnými scénami, došli jste na správné místo. Postavy nejsou vězněni dvěma povrchními charakterovými rysy. Je tu zdánlivě arogantní a povrchní královna, která sice udělá pár ošklivých rozhodnutí kvůli zachování moci, ale uvnitř je to malá holka, která splnila co jí bylo nakázáno a vzdala se tak lásky a relativně normálního života, za což stále platí neskutečnou cenu a pomalu si uvědomuje dopady těchto následků a touhu odejít pryč. Řikám...guilty pleasure. Sice šílené jak cyp, ale pořád chcete vědět jaká absurdní situace přijde dál a jak si s ní hlavní hrdinové poradí.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pohádkový seriál na motivy bulvárních článků a Hamleta

Předesílám, že tenhle seriál není nic pro inťouše. Je to šílená směsice pohádky, bulváru, satiry a soap-opery. Dívat jsem se začala, protože mám ráda román "Královna a já" od Sue Townsand, ale to je samozřejmě jiná liga. (Prostě královská rodina a humor jdou skvěle dohromady. Jestli jste to nečetli, tak to dožeňte. Královna s rodinou vystěhovaná do sociálního bytu je neodolatelná.)
Tady se bavím na jaksi jiné, nižší úrovni. Na úrovni "Krvavého románu". Hodně lidí tenhle popškvár asi nechápe. Včetně většiny herců;-) Nejlíp si vede záporácký strýček Cyrus (Jake Maskall), který se do komediální stránky svého vévody z Yorku umí skvěle položit. Má taky super hlášky, které mu dávají vyniknout. "Kdyby ses mohl stát kýmkoli, jaké zaměstnání by sis vybral?" - "Král," odpoví suše na otázku svého královského bratra. A hlášky si užívá i vévodkyně "vévy" - nestárnoucí Joan Collinsová. Když přejedete nudné části - obvykle mladí američtí herci - tak se budete taky "královsky" bavit.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

„Peniaze. Sex. Drogy. Moc.“

Áno! Nový seriál od Marka Schwahna (tvorcu One Tree Hill) je skvelý. Pri pilote som síce váhala, pretože nám bolo poskytnutých príliš veľa informácii až som sa strácala ale seriál sa mi aj tak zapáčil. Mám pocit, že vždy po novej a novej časti je lepší a lepší. Všetko sa odohráva za bránami palácu, kde si nažíva kráľovská rodina: kráľovná s kráľom so svojimi problémovými deťmi. Postavy sú zaujímavé - najmä princezná Eleanor, ktorá miluje večierky, drogy a zábavu. Jej brat Liam nie je tiež žiadny anjelik - on taktiež miluje párty - rád si vypije a samozrejme miluje ženy! Ak milujete párty, prepych, peniaze, módu, moc, sex či drogy tento seriál bude rozhodne pre vás!

Dúfam, že ma seriál nesklame a bude sa stále zlepšovať!

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Anarchy in the monarchy

Kráľovská rodina tak trochu inak. Aj tak by sa dali charakterizovať The Royals. Dielo možno tak trochu kontroverzné, trochu povrchné či naivné. TR som chcela zhliadnuť najme pre ich tvorcu, ktorým je Mark Schwahn a ktorého OTH milujem. TR sú trochu odlišné od OTH (či už dejom alebo zápletkami) ale aj tak predstavujú zaujímavé dielo.

Čo sa deje za dverami kráľovskej rodiny si človek môže väčšinou len domýšľať. Pri TR dostávame pohľad aj za tieto dvere. Etiketa a slušnosť idú bokom a členovia kráľovskej rodiny sa stávajú normálnymi ľuďmi. Teda pokiaľ im to dovoľujú ich možnosti. Hlavnou ťahačom seriálu sú moc, peniaze, sex a drogy. Každý chce mať v rukách aspoň trochu moci a urobí pre to všetko. Nik sa neštíti ničoho len aby dosiahol svoje ciele. Všetci sú akoby pešiakmi vo veľkej hre zvanej kráľovská rodina.

Postavy sú také ako všade. Také čo budete mať radi a také čo nie. Každá si vás svojím spôsobom získa a bude jej fandiť. A iným zase nie. Kto mal určite moje sympatie bola Eleanor- tá princezná mrška si ma získala. Nehrala sa na nič a ani sa nijak nepretvarovala. Kto mi však vadil bola Ophelia, tá proste nevedela čo chce a koho chce (plus väčšinu času sa hrala na ublížené dievčatko). A ten ich strýko, toho mali radšej niekde zamknúť a nepustiť von. Postavy určite nie sú dokonalé a nie je medzi nimi žiadna, ktorá by bola prepracovaná do špiku kostí so všetkými jej kladmi a zápormi. Do charakterov postáv akoby bolo načreté len povrchne a ich skutočný charakter ostal pred nami tajený.

Zápletka nie je nijak zložitá. Všetko sa to točí po celý čas okolo kráľovskej rodiny. Ich problémov, škandálov, vzťahov a pod. Toto všetko je doplnené pár zvratmi a voila máme tu jednoduchý a nenáročný dej. Ako oddychovka na leto ako stvorený.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Royals.→ moc, zvrácenost, povrchnost

Po delší době mi to nedá a tak je na světě můj pohled na královskou rodinku.
Pohled do života fiktivní, vládnoucí rodiny je určitě zajímavé téma. Musím říci, že mě osobně se líbí cesta, kterou se scénáristé vydali. Faktem ale je, že všechna ta povrchnost, boj o moc, zkaženost té rodiny je trošku přitažená. Je super že se toho nebáli, ale sem tam ubrat plyn není na škodu. Hodně je to prezentováno jako černobílé, hlavně ze začátku.

A teď k postavám.Může se zdát, že jsou napsány hodně plitce a nevýrazně. Obzvlášť třeba královna nebo král.
Podle mě jsou ale všechny postavy naprosto skvělé. Tady bych vyzvedla výkony všech herců. To je prostě paráda sledovat. Většinu času opravdu máte chuť královnu prolískat a s králem zatřást ať se vzpamatuje. Mám opravdu ráda Elinor a Liama. Sem zvědavá kam se bude jejich linka ubíhat. Je to možná i tím, že tento styl postav (ironizující, sarkastičtí a přitom hodní) mám v seriálech v oblibě.

Seriál by měl podle mě dokázat diváka vtáhnout a vyvolat nějakou reakci ať už je to vztek nebo potěšení že ten daný pár je konečně spolu. Royals tohle pro mě naprosto splňují. Je potřeba se nato koukat s nadhledem, protože je to brané z těch nejhorších aspektů slávy a popularity. I když sem napsala něco málo kritického za svým hodnocení si stojím a těším se na další sezónu.

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Královská rodina za zavřenými dveřmi.....

U mě platí pravdilo nesoudit knihu podle obalu, nebo člověk po prvním dojmu a u seriálů u mě platí, že ho nesoudím hned po prvním dílu. Počkám až na ten druhý. Ale tenhle seriál mě zaujal, nebudu ho zatím soudit. Řeknu jen svůj prvotní pocit, který mi královská rodina tohoto seriálu vniknula. Seriál z pekařství E! má skvělý nápad. Královská rodina ještě k tomu anglická i když s tou opravdovou to nemá absolutně nic společného. Tohle všechno zjistíte hned co uvidíte prvních pár minut a první setkání se seriálovou královnu. Není to totiže 87letá panovnice, ale 50 krasavice v podobě Elizabeth Hurley (i když na svůj věk opravdu nevypadá), a chování se také trošiku líší nebo spíš hodně. Tento seriál nám ukazuje královskou rodinu za zavřenými dveřmi, ukazuje nám královskou tvář z trošku jiné stránky a ukazuje nám, že vše co se skrývá za slávou, bohatsvím, vznešeností jsou jen intriky, lhaní, peníze, moc, drogy a rock and roll. Musím uznat, že E! nešetřilo, lokace jsou opravdu krásné, palác fiktivní rodiny přepychový a herci neokoukaní, tedy až na zmiňovanou královnu Liz Hurely. Jsem ráda, že právě ona hraje královnu, až jí uvidíte pochopíte. Je skvělá, je ironická, panovačná, vtipná a navíc se je to krasavice s dobrým vkusem na oblečení, což je u královny trochu nezvyk. Ale hlavně mě překvapila v tom, že za tu dobu co nebyla vidět na obrazovkách vůbec se nezměnila. Královně dodává obrovský šarm a ten její hlas. Shlédnout 100% v angličtině! Další herci jsou neznámí nebo známí, ale ne tolik. Pro seriál jen dobře. Princ krasavec (mlaďoch z Narnie), dámské obecenstvo musí být potěšeno a princezna velká dračice. Král trošku nemastný neslaný, ale to asi jen ze začátku. Víc se určitě prosazuje královna, což je i u opravdové královské rodiny zjevné. Královna to vede. Pocit tedy velice dobrý. Konečně je tu seriál který odhaluje něco co normálním lidem není vůbec ukázáno a to královskou rodinu z té druhé strany. Neukazují se jen kočáry a služebnictvo ukazuje se smutek a radost, starosti a trápení. Uvidíme jestli z toho opravdu něco bude nebo tento seriál upadne tak trochu v zapomění, ale to ukáže až čas.

100 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
59 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

The Royals

Tento seriál jsem původně chtěla vynechat, ale prázdný watchlist a nuda udělaly své. Čekala jsem, že to na mě bude moc soapovité... A ono - kupodivu - opravdu je...:) Prostředí je zajímavé, zpracování kvalitní a evropské, výprava očividně nákladná... Ale obsazení a zápletky, to je teda něco... Kapitola sama o sobě je strýc Cyrus, ten je jak nějakej zlobr z kolumbijské telenovely, naprosto se tam nehodí, je strašnej herecky i jeho dějová linka je nezajímavá... Ostatní se dají snést, zejména mladší herecká generace to válí docela dobře...
Ale zápletka mě teda zatím (po 5ti dílech) nezaujala natolik, abych netrpělivě čekala na další díl... Ale možná počkám na konec série a v případě nouze si dám maraton...

Edit po druhé řadě: celkem se ustálilo a vylepšilo, tak možná tak na 75%

60 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

The Royals

Snažím sa dodržiavať svoje predsavzatie a nehodnotiť hneď po pilote, ale tu sa skutočne musím vyjadriť.
The Royals od stanice E! ma oslovil už na prvý pohľad. Príbeh síce nemá nič spoločné so skutočným životom britskej kráľovskej rodiny, ale svojim spôsobom ma očaril. The Royals nám prináša realitu za bránou bohatstva a prepychu (oceňujem prepracovaný palác) a to, že za tým vlastne stoja lži, drogy a intrigy.
Krásna Elizabeth Hurley v podobe odvážnej a pyšnej (miestami ironickej) kráľovnej či už rozkošný princ Liam - tieto postavy ma najviac zaujali. Zápletky dobré, niektoré momenty pobavia.
Perfektne to dotvára zvuk a hlavne reč Angličanov. Určite si to pozrite len a len v angličtine!
Kráľovská rodinka si ma získala hneď po prvom takmer hodinovom dieli, takže sa teším ako dopadnú ostatné a snáď seriál neskončí tak skoro.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Trochu moc

Popis seriálu mě zaujal. Království za zavřenými dveřmi, znělo to zajímavě a tak můj první odhad byl na 80%. Mám za sebou prvních sedm dílů a musím říct, že jsem se musela tak trochu nutit na to koukat. Už po prvním dílu bylo jasné kam se seriál bude ubírat a dalšími díly to nebylo o nic lepší a ani překvapivější. Drogy, sex, moc a smrt a to vše u nejmocnější rodiny Anglie. Nerada tohle dělám, ale upravuji svůj původní odhad na 50%. To je za obsazení seriálu. Elizabeth mám celkem ráda a plus za nové neokoukané tváře.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Royals, The

Každý z hlavních postav má rozdílnou osobnost.A díky tomu mě baví všichni z nich, dokonce i ty zápornější postavy. Má to vtip,intriky a tajemství. Společně se jejich charaktery doplňují.Nenajdete tam žádnou postavu, která by vám připomínala jinou. Rozhodně nelituji toho, že jsem se na tenhle seriál začala dívat. :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Špína, Rozvrácená rodina, Krutost

Když jsem viděla trailer na tenhle seriál moc jsem od něj nečekala. Avšak potom jsem byla aspoň mile překvapena když se z toho vyvrbil naprosto úžasný seriál kterému nechybí snad nic.
Je to dost zvrácené a zároveň máte na krajíčku.
V poslední době jsem začala sledovat víc než dost nových seriálů, ale příjde mi, že momentálně neumí natočit něco u čeho by se dalo vydržet a právě to The Royals zvládl na 1*. Obvykle totiž přetáčím, ale u TR, když vynecháte i kousek máte pocit, že nevíte, která bije.
Z postav jsem si asi nejvíc oblíbila Jaspera, nevím, možná proto, že je kolem něj spousta tajemství a s postupem času, kdy se děj seriálu rozvíjí se do nich začne zaplétat.

Takže abych to zkrátila. Myslím si, že je to seriál který stojí za shlédnutí. Na mě udělal dojem hned pilot, ale jak se říká sto lidí sto chutí...Každopádně za mě 100% ;)

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Královstvo trochu jinak

No, vidim to na jedinej mužskej názor. :-D
Milý převapení, jak to vypadá, když se za královskou rodinou zabouchnou dveře a etiketa jde stranou? Podívej se a žasni, já teda koukal nejen na královnu Elizabeth. Vyloženě pohodovej strejček tomu dává grády, až mám občas pocit, jestli to celý neni vlastně parodie (pokud jako bernou minci bereme prapodivný sestřenky)? Ale to má asi navrch ten macho ve mně. Procenta mi nevycházej, tak zaokrouhlim nahoru.

70 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

královská rodinka

Na tento seriál jsem se podívala ze zvědavosti a když jsem se dozvěděla, že bude další řada myslela jsem že to bude dobré, ale opak byl pravdou, je to velká nuda, všechno už jsme viděli v jiných seriálech jen je to z královské rodiny. Hlavní postav mi nepřijdou zajímavé až na Eleanor,která jediná tam má zajímavou linku. Ophelii nemusím už od dob kdy hrála v Ravenswodu, je to herečka jednoho pohledu a nebaví mě čekat jestli bude s princem nebo bude s klukem, kterého bere jako kamaráda. A strýček se svými dvěma dcerami to si snad dělají srandu? To je jak z nějaké parodie na pohádku, protože jinak si nedokážu představit, protože tak primitivní snad nikdo není. Jestli ony měli udělat seriál komický tak se to nepovedlo. Viděla jsem 5 dílů a stačilo, nudila jsem se u nich a pořád čekala, že se tam stane konečně něco velkého.

30 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

vsetko Ok okrem Elizabeth Hurley:-))

ja osobne Elizabeth Hurley nemusim... neberiem ostatnym, ze ju maju za super herecku. Mne je proste nesympaticka..nielen v ulohe arogantnej nadradenej kralovnej. Prosto ju nemam rada:-)) Ale serial ako taky - ma zaujal... Pre mna ostatni herci neznami, najprv mi pila krv princezna ale ako tak si na nu zvykam. Jedinu som poznala Opheliu zo serialu Ravenswood. Myslim, ze serial ma buducnost, ukazuje britsku monarchiu z vnutorneho pohladu ak sa to tak da povedat. zatial som videla vsetky tri diely a jednoznacne u serialu zostavam:-) Pride mi ako taka moderna soap-opera

80 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Monarchie

Mě už trailer naprosto dostal, musela jsem se na něj kouknout 3x za sebou. Skoro každého zajímá jaký by byl život plný intrik, drog, alkoholu, večírků a hlavně moci. Z jistého hlediska mi The Royals trošku připomíná Gossip Girl. Ovšem The Royals je natáčen v britských prostorách, to mu tak trochu zaručuje jistý feeling. Hodně se mi líbí postavy.

90 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Vypadá slibně!

Seriál z prostředí královské rodiny je očekávanou novinkou. První díly se pomalu rozjíždějí a jen uvádějí diváky do děje. Co ze začátku vypadá jako seriál o problémové rodince, která se snaží zakrývat své skandály, se naráz zvrtne na bitvu o moc jakou známe z historie. Pomalu, ale jistě se rozjíždí a po zhlédnutém osmém díle mohu říct, že je jedním z nejlepších seriálů letošního roku.
Dávám hodnocení 85%, ale to jen proto, že si nechávám místo pro zvyšování laťky.

Long live the King!

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Princess Eleanor

Trochu jsem opět váhala než jsem si pustila první díl a musím říct, že jsem ráda. Připomíná mi to trochu můj stále oplakávaný nejoblíbenější seriál Gossip Girl. Opět ta smetánka, večírky, intriky a podobně. I když jsou samozřejmě i dost odlišné tak přeci jen některé věci mají tyto seriály společné a to je u mě velké plus. Oblíbila sem si ten humor a to dění, nemohu se dočkat další série. I když je pravda, že zjištění na konci druhé série mě mírně zklamalo, představovala jsem si někoho jiného kdo bude ten "padouch". Musím ale uznat, že to k tomu prostě patří. Takže za mě určitě také doporučuji.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Royals, The

Začala jsem na tento seriál dívat, neboť starší sestra hraje v 2-serii která začíná v listopadu. Zatím mě seriál moc nezaujal ale dá se dívat při zabíjení nudy.

40 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Could be worse

Keď som si púšťala prvý diel, nemala som veľké očakávania. Skoro všetky postavy ma iritovali, našťastie v druhej sérii väčšinu z nich odstránili. Dej celkom zaujímavý, postavy tiež... Sú aj horšie seriály.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ach ti královští

Jen ve zkratce; místy kýčovité a nereálné, pompézní, okázalé a když k tomu připojíte naprosto boží soundtrack, vyjde vám z toho, i když se to možná nezdá, příjemně strávený sobotní večer. #FML

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Princess rulezz

The Royals se dají popsat jediným slovem – SEXY. A vévodí tomu (aspoň za mě) Alexandra Park aka princess Eleanor a hned za ní výborný soundtrack. The Royals jsou příjemná oddychovka, určitě si čas od času nějaký díl jen tak pro zábavu zase pustím.
Na jednu stranu je škoda, že byl seriál ukončen po čtvrté sérii. Na druhou stranu je to možná dobře – můžeme si domyslet vlastní (třeba pohádkový) konec a kvalita seriálu nestihla klesnout pod bod mrazu.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí