plakát seriálu

The Secret Life of the American Teenager

(The Secret Life of the American Teenager)

Názory uživatelů

Sestupná tendence

Námět se mi moc líbil, sice nic moc originálního, ale to by mi až tak nevadilo, ale časem se to zvrhlo v neskutečnou nudu, pořád se tam řešilo to samé dokola a většina postav mi přišla hodně mimo, nad jejich jednáním a názory jsem nestačila kroutit hlavou, takže jsem to nakonec ani nedokoukala, i když mi chybělo už jen pár dílů. Za první díly bych dala klidně 80 %, ale postupně se to propadalo, až úplně upadlo...

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ach bože Amy!

Nápad moc dobrý, začátek jsem přelouskala za pár dní. Ale co mi vadilo téměř okamžitě, byla Amy. Shailene je úžasná herečka, ale Amy by si zasloužila ránu do zubů. Chápu že být v patnácti matka musí být dost těžký, ale... Sama se rozhodla, že si dítě nechá, měla rodiče, sestru, kamarády, Rickyho (já beztak dokoukala pátou sérii jen kvůli Darenovi...) a i tak ze sebe pořád dělá neskutečnou chudinku. Na závěr to stejně dopadlo tak, jak to dopadlo a já nevěděla jestli mám nad tím brečet nebo už se jen smát.

Obdivuju Franciu Rasiu, za to, jak dokázala úžasně zahrát svoje scény na konci třetí a na začátku čtvrté série, fakt super výkon :) Protože třeba takový Ben neuronil ani slzu, což mi přišlo dost zvláštní vzhledem k událostem a celkově na mě působil tak jako že si umí jen neohrabaně zakrýt obličej rukama, aby nemusel hrát žádný výraz.

Divím se, že mi z toho neustálýho omílání slova 'SEX' v každý druhý větě (a to jsme měli ještě štěstí), nepraskla hlava. Tolikrát ho snad ani nejde do normální konverzace nacpat.

Ale celkově seriál pěkná oddychovka, nemusíte se na to moc soustředit, občas uroníte nějakou tu slzu nebo se zasmějete nad lehkou naivitou celý tý partičky :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Smutný vývoj

Námět seriálu se mi opravdu líbil, ale po shlédnutí první série už to bylo pořád dokola.
Seriál jsem i přes to dokoukala a to jsem neměla dělat, protože mě naštval ten konec. Celou dobu to k něčemu spělo a pak to tak vůbec nedopadlo.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Secret life

Na seriál jsem se začala dívat, protože mě zaujalo téma. A navíc tam hraje Shailene, tak jsem si říkala, proč to nezkusit. Ale postava Amy ten seriál totálně kazí. Amy je jedna z nejhorších postav. Většinu času je protivná, sobecká a naivní. O dalších postavách ani nemluvím. V podstatě mi přišlo, že každý je sobecký. A taky mě mrzí, že tam John skoro vůbec nebyl, objevil se v pár dílech a když už se tam objevil, tak tam byl pár sekund, nanejvýš pár minut.

První řada mi přišla nudná, ale doufala jsem, že se to změní, a tak jsem tomu dala další šanci. Třetí řada je podle mě jako jediná dobrá. Je to jediná řada, u které jsem se nenudila.

Čekala jsem od toho něco víc, takže to pro mě bylo zklamání, hlavně konec.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Secret Life

Námět mě zaujal, ze začátku jsem koukala na jeden díl za druhým, ale pak to s každou sérii bylo horší a horší. 4. a 5. řadu jsem dokoukala, protože mě zajímalo s kým Amy nakonec zůstane. A když jsem se konečně prolouskala ke konci, tak jsem se nedozvěděla vůbec nic. Horší finále jsem snad ještě neviděla.

Ostatní dějové linky, mimo Amy, Rickyho a Bena byly pro mě jen vyplnění času a nezajímavé. I když Adrian měla dobré chvilky.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Something original

Většina seriálů se zameřuje na fantasy nebo nereálné náměty. Všude se to hemží nadpřirozenými postavami a vrahy. Proto je příjemné vidět něco, co se opravdu může stát v reálném životě. Jaká je pravděpodobnost, že potkáte upíra? Nulová. Jaká je pravděpodobnost, že budete rěšit vraždu? Docela mizivá. Ale jaká je pravděpodobnost, že budete dospívající matka nebo otec? V poslední době docela velká. Některé situace sice bývají přitažené za vlasy, ale to v každém seriálu. Námět je minimálně originální.

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Co se v životě může stát.

Tenhle seriál je o životě teeangerů,o nástrahách,škole,lásce a přátelství.Amy na hudebním táboře podlehne Rickovi a otěhotní..Což se může stát i v normálním životě,takže je dobře,že tento seriál je.Každej aspoň ví,že neni nic snádný.Já pořád čekám kdy se Amy přestane chovat jako nána a začne se chovat jako dobrá máma a přítelkyně,jelikož ona si tuto cestu vybrala tak by se měla snažit ji zvládnout co nejlíp.NO UVIDÍME ČÍM NÁS JEŠTĚ VŠICHNI PŘEKVAPÍ :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ale no tak.

Ze začátku jsem tímhle seriálem byla tak nadšená, že to nemělo daleko k posedlosti. Super sestava herců, zajímavé téma, příběhy opravdu se života a ne jenom nějaké vymešlené bludy. Ale po shlédnutí pár dílů, se u mě teda objevilo to ale..

První sérií jsem přelouskala hned. Seznamovala jsem se s postavami, vytvořila jsem si své oblibené a neoblibené postavy. Platonicky jsem byla zamilovaná do Darena (Ricky) a těšila jsem se na každou scénu s ním. V noci jsem chodila pozdě spát, protože jsem se chtěla neustále dívat a teď? Podívám se denně tak na dva díly a to se ještě k tomu musím přemlouvat abych si to vůbec zapla. Kde se stál zádrhel?

Už mě totíž vážně unavuje, rozčiluje a nudí to jejich nekonečně téma..SEX! V životě jsem za svůj život neslyšela a nevyslovila "sex" tolikrát zasebou jak v tomhle seriálu. Jsem na konci druhé série a před sebou mám ještě další tři a jestli se to bude motat stále kolem tohodle tématu, tak se snad do konce asi nikdy neprokoušu. Aby toho nebylo ještě málo, v seriálu jsme se dočkali i nového slova: masturbace! Když se nebaví o sexu, baví se o masturbaci a nebo naopak. A já už kvůli tomu opravdu křičím dost, protože tohle mi už pomalu trhá žíly!

Nemluvě o postavě Amy. Co se týče Shaily, tu herečku miluju. Je úžasná, krásná, na první pohled velmi sypmatická, ale jako Amy, bych jí nejradši přetáhla pánvičkou po hlavě aby se vzpamatovala a divím se, že to v seriálu ještě nikdo neudělal!

Jsem tedy zvědavá jak to bude pokračovat dál. Jak jsem psala, nevím zda do konce vůbec dojdu, ale ještě to vzdát nechci. Za mě tedy 70%.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hra na nervy.

Tento seriál som začala pozerať z dlhej chvíle a trvalo mi niekoľko rokov, kým som sa k nemu vrátila a bola schopná ho dopozerať.

Prvá séria bola v skutku veľmi pozerateľná. Posledná časť ma najmä dostala retrospektívnymi zábermi a bola úplne super. Na druhej strane mi pomaličky ale isto začínala vadiť hlavná hrdinka so svojim postojom "ja môžem všetko, lebo ja som tehotná, urob toto urob tamto, lebo ja som tehotna a to je moja vec, lebo ja som tehotna" etc... V pohode, bojí sa pôrodu, ide rodiť, všetko ju bolí. Bola som emaptická, nechala som to tak. Lenže ono to neprestávalo ešte ani nasledujúce série a takého spratka ako je daná slečna tehotná som v živote nevidela. V každej epizóde som mala chuť jej dať facku aspoň päťkrát. Pri tretej sérii som sa zasekla a vrátila sa k nej po rokoch (!) z pocitu viny, že tu nechám nerozpozeraný seriál. Vďakabohu, že som sa vyzbrojila trpezlivosťou a dávkou tolerancie. Neviem ako sa na to pozerajú ostatní, ale mne jednoducho prišlo správanie takmer každej jednej postavy v istom bode maximálne pritiahnuté za vlasy.

Summa sumárum: na moje pomery je to príliš pretiahnutý seriál, pri ktorom sa začnete časom dokopávať k tomu aby ste ho dopozerali. Patrí k tým ľahko pozerateľným bez náročnej zápletky a je oddychový. Niekomu sa zapáči (najskôr asi puberťákom), niekomu nie. Povedala by som že to záleží aj na vašich tolerančných schopnostiach a úrovne vyspelosti.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nazor

Jako pro me hrozne stupidni serial, ale jak si mi jako prekladateli prirostl trochu k srdci xDxD a navic je tam par peknejch rostenek xDxD

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí