To je tvoje máma?

To je tvoje máma? (Significant Mother) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
katush

2. září 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pre mňa slabšia komédia

Keďže ešte stále má veľa seriálov pauzu, treba nejako vyplniť tú dieru. toto je na to celkom vhodné.
nie je to vyslovene to najlepšie, čo si človek môže pozrieť, vtipná zápletka, ale dalo by sa z toho vyťažiť aj viac, navyše Nate mi nepríde až tak zábavný, jeho by som skôr obsadzovala do drama žánru, ale aj tak, on je tam najmä preto, lebo sa na neho dobre pozerá.
Možno sa to ešte rozbehne a bude to lepšie, ale aj tak je to vhodné na takú letnú midseason oddychovku

Avatar uživatele
MikkiM20002

9. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Significant Mother

Říkal jsem si, to zase bude obyčejná komedie bez nádechu a kouzla, ale ne, tohle je jediným slovem bomba! Seriál jsem hltal od pilotu, zábava nechybí v žádném s dílů, v každém dílu se zasměji. Postavy mi sedli, teda až na Jaye Aliho, ten mi moc nesedl a lezl mi na nervy. Všechny postavy jsou jinak sympatické, jak jinak než v Americké vzhledově úžasné a to hlavní umí hrát. Zrovna u tohohle seriálu to má jen 9 dílů, což mě mrzí mohlo jich být víc. Mínus, ale za to, že nejsou informace, takže není známo jestli je seriál zrušen nebo prodloužen. Jinak jsem se ale bavil.
1. Série - 100%

Avatar uživatele
Khaleesi01

7. listopadu 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Krátká oddechovka

Na Significant Mother jsem začala koukat, když jsem doma ležela zavřená s nemocí. Chtěla jsem něco krátkého, vtipného, nenáročného. To všechno splňuje. Opravdu se jedná o oddechovku, nic jiného v tom nehledejte. Ani to tam nenajdete.
Jsem zvědavá na druhou sérii a to hlavně proto, jestli dokážou udržet laťku tak jako v první řadě. Nějak si nedovedu představit, co dalšího by mohl seriál přinést. Ale třeba překvapí.

Avatar uživatele
Sydney

19. listopadu 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Letní komedie

Přestože si myslím, že tato komedie patří do průměru, tak musím říct, že jako oddechovka je ideální. Vynikající seriál na léto, kdy není hlavní sezóna. Neběží žádné televizní stálice a kdy si člověk jen tak užívá prázdnin a volna, případně potřebuje oraz od práce.

O těchto prázdninách jsem čekala na druhou sérii ale ta se neobjevila, takže CW si prodloužení rozmyslelo. Každopádně nijak mi prodloužení případně zrušení nevadí, protože seriál je ve výsledku průměrný a já jsem k němu neměla hlubší vazby. -> 50%

PS: Vůbec jsem nešla do seriálu kvůli Nateovi (Jimmy) ;-) častém Nateovi a bez trička, aneb důvod pro dámy proč na to koukat.

Avatar uživatele
Nira

2. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Průměrná oddechovka

Na Significant Mother jsem mrkla, když jsem kvůli nemoci musela zůstat v posteli, chtěla jsem něco nenáročného pro pohodu a pobavení. V průběhu pilotu jsem přemýšlela, jestli tohle byla dobrá volba, ale nakonec jsem běhěm odpoledne viděla celou sérii. Jednotlivé epizody jsou krátké (v tomto případě oceňuji), zápletka dobrá, sice to není nic originálního, ale ani úplný průšvih.
Mužské postavy celkem v pohodě, lepší průměr, nemám žádné výhrady, nic co by mi utkvělo v hlavě. Matka Lydia vypadá příliš mladě, ocenila bych, kdyby věkový rozdíl byl více uvěřitelný (ani skutečný věk herců neodpovídá), trošku mi vadil tón jejího hlasu. Hodně se mi ale líbila Sam s kytarou, dobře se na ni dívá i poslouchá.
Hodnotím jako průměrný sitcom, další pokračování (pokud by bylo) mě neláká.

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

5. srpna 2015

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Novinka

Myslím si že je to naprosto dokonalý perfektní seriál na léto člověk se zasměje odreaguje myslím že to má dobrý příběh doufám že to těm dvou vydrží sympatičtí herci Natea mám ráda už od Originals takže rozhodně dobrá volba rozhodně doporučuju :)