plakát seriálu

Toriko

(Toriko)

Epizoda 1×01 – Arrival on Gourmet Island! The Gourmet Hunter Toriko Appears!
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tato epizoda je crossover se seriálem One piece.

Luffy a posádka se ztratí na moři. Nacházejí ostrov kde roste jídlo všude okolo. Při malém nedorozumění se setkávají s Torikem a Komatsuem. Po spřátelení se vydávají hledat zásoby. Zažijí různá menší dobrodružství a na konci najdou nejen zásoby ale i zjistí tajemství toho ostrova.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Luffy a posádka se ztratí na moři. Nacházejí ostrov a Luffy, Sanji, Nami a Chopper se vydávají hledat jídlo, zbytek posádky zůstává na lodi. Najednou Luffy najde na pasece Stromy na kterých roste maso. Nami přemýšlí co je to za ostrov že všude roste jídlo. Najednou někdo chytne Choppera a přemýšlí jak by chutnal. Za ním vybíhá další člověk a volá na něj Toriko. Toriko Komatsuovi odpoví že by to mohlo být šťavnatý jídlo. V tomto okamžiku se Luffy naštve a na Torika zaútočí. Při jejich malé bitce na zbytek zaútočí Grilovaná prasata Luffy přestane útočit na Torika a rozplývá se nad jejich vůní.Když je Luffy, Toriko a Sanji porazí, zjišťujeme že Toriko i Luffy mají stejně velký apetit. Po zkonzumování hromady Grilovaných prasat se celá skupina vydává pro zásoby. Po cestě potkávají svůj cíl a to Hladového ptáka. Luffy ho srazí z nebe a Toriko ho naporcuje. Následuje další přejídání.

Poté jsou v noci Komatsu a Nami uneseni Kakaolami. Ostatní se je vydávají hledat. Při tom spadnou do řeky a Luffy a Chopper a myslí s že se utopí, naštěstí to není obyčejná řeka ale je to řeka ze smetany. Poté pokračují dále a zaútočí na ně další zvířata, objeví se další kamarádi Torika kteří je zachrání. Toriko a Luffy zkombinují své útoky a vůdce kakaol porazí. Zjistíme že celý ostrov je v podstatě jedno velké jídlo.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Monkey D. Luffy
Komatsu
Roronoa Zoro
Tony Tony Chopper
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevArrival on Gourmet Island! The Gourmet Hunter Toriko Appears! (neoficiální název)
Původní názevArrival on Gourmet Island! The Gourmet Hunter Toriko Appears!
Rok natočení2011
Premiéra3. dubna 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka47 minut
Autoři profilu epizody