plakát seriálu

Tower Prep

(Tower Prep)

Názory uživatelů

SVĚŽÍ DÍLKO

Ne, že by se jednalo o zázrak, ne, že by si divák napětím prokousl jazyk, ale pokud jste viděli filmy s Harrym Potterem, Lost a Heroes a bavili jste se při tom, tak je to seriál pro Vás.

Je to pall-mall atmosféry, temat a nápadů (zdroj viz předchozí věta), který tvoří dohromady celek, ve kterém převažuje hlavní dějová linie nad obsahem jednotlivých epizod, takže se dá na jednu sezonu dívat téměř jako na film rozsekaný na kusy a než jako na jednotlivé příběhy, násilně poslepované dohromady.

První sezona končí jako level ve hře (doslova) - doufejme, že další level nebude jen modifikovanou strukturou prvního (nešvar mnoha seriálů), ale že autoři sáhnou po dalších nápadech (a lokacích). Druhá sezona má nejistý osud, v této chvíli ještě není jasné, zdali se bude točit.

Tower Prep je seriál cílený na náctileté, ale je natočený tak, že jej mohou sledovat diváci od juvenilních až po značně přerostlé - je to v dobrém slova smyslu rodinný seriál (ne tedy natolik nablblý, že se na něj může dívat více generací, ale natolik povedený, že se na něj může dívat celá family). Samozřejmě, cenou za universálnost je jistá ztráta kvality z pohledu neadolescentů, ale není zdaleka tak tragická, jako ve většině případů.

Výjimku tvoří S01E06 Book Report, kde vystrkují "výchovně edukativní tendence" rohy natolik, že je to až odpudivě blboučké.

Závěr: nic pro intelektuály, ale pokud se chcete nenáročně pobavit, tak do toho.

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Úžasný seriál

Tenhle seriál je podle mě úžasný a je škoda, že ho mnoho lidí nezná.
Obsahuje mnoho super hlášek a nezapomenutelné Gnomíšky.
Hlavní čtyřka hrdinů je super, vzájemně se skvěle doplňují. Nejvíc jsem si oblíbila Gabriela s přemlouvacími schopnostmi.
Hodně mě mrzelo ukončení seriálu. Víc otevřenější už to vážně udělat nemohli.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Gnomíci přicházejí...

Úžasný seriál. Gnomové jsou legrační, Ian okouzlující a to mi stačí. Škoda toho závěru, opravdu jsem nepochopila, proč to zůstalo takhle otevřené.

80 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

TP

Tower prep pôsobil ako nenáročný seriál, ktorým aj v konečnom dôsledku bol. Občas môže pôsobiť trošku naivne a jednoducho. Nehrá sa na nič zložitého a ani zbytočne veci nekombinuje. Príbeh je jednoduchý zameraný skôr na mladšieho diváka, no môže si ho užiť aj ten starší ako nejakú tu oddychovku.
O postavách sa nedá povedať, že by šli človekovi vyslovene na nervy. Hlavná štvorka si svojím spôsobom sadla a vychádzali spolu. Občas som však mala pocit, že mi Gabe ide tým jeho „chytrým“ správaním na city.
Dej seriálu sa mohol zdať ako epizódny, ale jednotlivé časti na seba nadväzovali a vždy tu bola prítomnosť hlavnej linky. Občas boli síce niektoré veci jasné asi od polovice dielu, no kým tým to došlo. Kvalita seriálu sa počtom častí mierne (ale len trošku) zvyšovala. Aspoň z môjho pohľadu boli tie posledné o niečo lepšie ako to prvé.
Záver mi prišiel akoby chceli do cca posledných dvoch častí dať čo najviac vecí, nech ich rýchlo zamoceme a potom vysvetlíme. Záver môže pôsobiť trošku chaoticky, ale pochopiť by sa možno aj dal.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Luxus

Mě se tuten seral hrozně líbí,mrzí mě že není další serie.Ian je úžasný :D

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé