plakát seriálu

Transplantační jednotka

(Three Rivers)

Názory uživatelů

Three Rivers

Další zrušený seriál. Musím říct, že pilot mě dostal na sto procent. Zajímavé zápletky, i když ne tak moc jako u House, slušné detaily z operací, ne ale tolik jako u Nip/Tuck, docela věrohodné nemocniční prostředí, i když ne tolik jako u Grey's Anatomy. V podstatě tento seriál má všechno, co potřebuje, jen si nejsem jistá, že to má v dostatečné míře (i když teď už je to stejně jedno). Alexe O'Loughlina jsem v Moonlight moc nemusela (přece jen s příšernými dlouhými vlasy a v porovnání s Jasonem Dohringem...), ovšem v Three Rivers je rozkošný. Nejlepší postava je ale Ryan, není hlavní, ale objevuje se v každém díle, je to takový ten nezkušený hošánek kolem velkých ryb, občas to pěkně zmastí, ale snaží se ze všech sil.

Taková drobnost, která mě zaujala, jsou barevně laděné záběry, původně asi vystřižené z dílu, které trošku přiblíží situaci. Tipovala bych to, že se objevovaly před reklamními sloty. Co se mi ale opravdu líbilo, bylo digitální info, se kterým doktoři v nemocnici pracovali. Když se ta velká obrazovka objevila poprvé, zírala jsem s otevřenou pusou, protože jsem to ještě nikde neviděla. Nevím, jestli to tak opravdu v nemocnicích funguje nebo jestli to je kompletní fikce, ale rozhodně to bylo cool. :)

Jsem ráda, že se stanice rozhodla odvysílat zbylých 5 episod, seriál si to určitě zaslouží.

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nápad dobrej, ale výsledek strašnej...

Viděla jsem všechny odvysílané díly jen kvůli Katherine Moennig, jinak mě to ani jako fanouška seriálů z lékařského prostředí vůbec nezaujalo. Nápad byl dobrý, ale totálně zadupaný do země. Škoda!

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí