plakát seriálu

Tráva

(Weeds)

Epizoda 4×10 – Milostný trojúhelník (The Love Circle Overlap)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Nancy trápí migrény, Silas má problém s hlídáním Rada, Shane si našel hned dvě přítelkyně, Celia nedobrovolně nastupuje na léčení a Andymu se podařilo najít Dougovu vysněnou Mariu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Z tunelu v obchodě vede Guillermo mladou dívku, o které tvrdí, že je sestřenice. Nancy to neřeší, protože ji trápí migréna. Na večerním rande s Estebanem ji opět přemůže bolest. Esteban zavolá svému známému, který jim připraví léčivý čaj. Nancy s Estebanem se díky čaji zbavují škodlivin. Během toho si Nancy uvědomí, jak moc jí vadí, že stále dělá ústupky svým vlastním zásadám.

Lisa má schůzku se svým manželem, aby mohli probrat péči o Rada. Hlídání Rada padne na Silase. Rad Silase nenávidí, proto celý večer otravuje, z čehož je Silas naštvaný.

Díky Shaneově hře na drsňáka si ve škole našel hned dvě fanynky. Obě dvě jsou připravené převést biologický projekt do praxe, z čehož má Shane strach.

Celia se probouzí v léčebně připoutaná k posteli. Kolem ní stojí její nejbližší, kteří jí čtou dopisy, proč by měla přestat pít a brát prášky. Jediný, kdo na Celii doopravdy zapůsobí, je Isabelle, která vyhrožuje, že pokud okamžitě nepřestane, zavolá Celiině matce.

Andymu se podařilo najít Mariu. Doug řekne Andymu, aby ji a několik dalších přivedl na hranice druhý den. Na poslední chvíli je však zastaví jeden z hlídačů. Andy se ho snaží přemluvit, aby je pustil, i tak hlídač zavolá posily, ale dává jim pět minut na útěk.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Russian March (The New Rags)

Závěr epizody.
Hlavní postavy
Nancy Botwin
Andy Botwin
Silas Botwin
Shane Botwin
Doug Wilson
Dean Hodes
Isabelle Hodes
Vedlejší postavy
Native Woman
Immigrant
Rad Ferris
Esteban Reyes
Minute-Man Leader
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMilostný trojúhelník
Původní názevThe Love Circle Overlap
Rok natočení2008
Premiéra18. srpna 2008
Česká premiéra13. května 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka26 minut
Autoři profilu epizody