plakát seriálu

Tráva

(Weeds)

Epizoda 2×07 – Musíme najít ty prsty (Must Find Toes)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Celia a Doug jsou napnutí z voleb, Nancy chce, aby si Silas našel práci, Andymu pes ukousne prsty a Conrad je na Nancy naštvaný kvůli neohlášené večeři s Peterem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Celia a Doug jsou napjatí z voleb. Doug zjistí, že na volebním lístku vůbec není jeho jméno. Celia dostane pouhé 3 hlasy, i tak ale vyhraje. Za Dougovu prohru může Dean, který sice vyplnil formulář pro kandidáty, ale zapomněl ho odeslat.

Silas se v posledních měsících neučil, proto má špatné výsledky. Nancy mu dohodne opakování testů, Silas však odmítá se jich zúčastnit. Nancy proto přináší domů stoh formulářů. Když Silas nechce studovat, bude pracovat. Silas nechce normální práci, ale chce začít podnikat spolu s Nancy, což Nancy rapidně odmítá.

Když jsou všichni, co pracují s Nancy v domě, Doug s sebou přivede psa, kterého našel na ulici. Andymu ukápne omáčka z cheesburgeru na nohu, pes vystartuje a ukousne Andymu 2 prsty.

Conrad na Nancy stále zlobí kvůli neohlášené schůzce s Peterem. Stále si není jistý, protože Nancy má snubní prstýnek, ale co ostatní? Nakonec ho Nancy přesvědčí, že mu nic nehrozí.

Celia chce, aby Dean přestal kouřit trávu. Řekla, aby varoval svého dealera, protože z Agresticku chce udělat bezdrogovou oblast.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Let a Thug Smoke (The Individuals)

Závěrečné titulky.
Hlavní postavy
Nancy Botwin
Andy Botwin
Conrad Shepard
Silas Botwin
Shane Botwin
Doug Wilson
Dean Hodes
Vedlejší postavy
Mr. Lippman
Election Official
Dr. Bertner
Gretchen
Yael Hoffman
Jada Henderson
Peter Scottson
Tim Scottson
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMusíme najít ty prsty
Původní názevMust Find Toes
Rok natočení2006
Premiéra25. září 2006
Česká premiéra29. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka25 minut
Autoři profilu epizody