plakát seriálu

Tráva

(Weeds)

Epizoda 3×09 – Release the Hounds
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Silas řekne Taře o jejich práci, což Nancy naštve. Nancy se snaží spřátelit se s Valerií Scottsonovou. Doug dál bojuje s Celií a Sullivanem Groffem. Dean měl váženou nehodu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Nancy pokračuje v prodávání trávy. Silas, který se zapojil během splácení dluhu U-Turnovi, řekne o jejich práci Taře. Tara chce pomáhat, proto jí Nancy dá Silasův telefon a Silase pošle za Conradem, aby ho naužil pěstovat.

Nancy nějakou dobu sleduje Valerii. Nakonec jde do ordinace na vyšetření, aby se s ní seznámila. Pozve ji na kafe do kavárny na protější straně ulice. Valerie pozvání přijme, ale během schůzky Nancy narychlo odejde s tím, že mluvit spolu byla chyba. Valerie se zastaví u Nancy doma a Nancy ji druhý den pozve na večeři. Ty dvě si skvěle rozumí, což Andymu připadá jako bláznovství.

Dean, kterého vytlačili motorkáři ze silnice, leží v nemocnici a má velmi vážná zranění. Je odkázaný na svou rodinu, tedy na Celii.

Celia a její nový přítel Sullivan Groff se snaží vymyslet, jak získat peníze, aby se Celia mohla o Deana postarat. Sullivan Groff pořádá oslavu spojení Agresticu a Majesticu. Na oslavě před zraky mnoha novinářů Doug zařídí, aby se pokazil kanalizační systém a lidé tak měli řádný důvod oslavovat.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Little Boxes (Joan Baez)

Úvodní znělka seriálu.

Buttmachine (That 1 Guy)

Závěr epizody.
Hlavní postavy
Nancy Botwin
Andy Botwin
Conrad Shepard
Silas Botwin
Shane Botwin
Doug Wilson
Dean Hodes
Isabelle Hodes
Vedlejší postavy
Tara Lindman
Sullivan Groff
Dwight the Security Guard
Valerie Scottson
Capt. Roy Till
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevRelease the Hounds (neoficiální název)
Původní názevRelease the Hounds
Rok natočení2007
Premiéra8. října 2007
Česká premiéra18. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka23 minut
Autoři profilu epizody