plakát seriálu

Tráva

(Weeds)

Epizoda 2×05 – Sousedství paní Botwinové (Mrs. Botwin's Neighborhood)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Celia s Dougem se připravují na debatu, Silas a Megan vymýšlejí jména pro dítě a připravují se na to, jak to řeknou Meganiným rodičům. Nancy přemlouvá Petera, aby já pomohl vyřešit problémy se sousedy.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Celia s Dougem se připravují na debatu. Celia je nervózní, snaží se udělat na obyvatele co nejlepší dojem, zatímco Dougovi je to fuk a i přes to sklidí větší úspěch. Isabelle jde na konkurz modelky nadměrných velikostí a ke zklamání Celie je úspěšná.

Nancy se nechce smířit s tím, že by měla být babičkou. Naproti tomu, Megan a Silas se s tím smířili, vybírají jméno a chystají se to říct i Meganiným rodičům. Megan požádá Silase, aby to mohla říct sama. Silas souhlasí a když se Megan několik dní neukáže ve škole, vydá se k nim domů. Pohádá se s Maganiným otce, pořeže mu zápěstí a za to schytá pěstí do obličeje. Silas volá Nancy a ta se ho zastává.

Shane se ve škole vytahuje se svými zkušenostmi a je u toho nachytán ředitelem. Ředitel proto volá Nancy, telefon zvedne Andy a na pohovor s ředitelem jde on. Nakonec se dohodnou, že Shane dostane pouze důtku.

V minulé epizodě Nancy vyhrožoval Aram Keshisyan. Conrad se snaží všechny přesvědčit, aby se přesunuli, ale Nancy má svoji hlavu. Ukáže Peterovi domy, ve kterých se pěstuje tráva a požádá ho, aby jí pomohl. Peter se naštve, ale nakonec se rozhodne věnovat své manželce čisté prostředí. Policejní razie se uskutečňuje uprostřed noci, kdy rostliny hlídají Andy se Sanjayem. V panice se snaží schovat nebo zničit všechny rostliny. Rozsvítí světlo a tím naruší cyklus.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Love Thy Neighbor (Roaring Lion)

Závěrečné titulky.
Hlavní postavy
Nancy Botwin
Andy Botwin
Heylia James
Conrad Shepard
Silas Botwin
Shane Botwin
Doug Wilson
Dean Hodes
Isabelle Hodes
Vedlejší postavy
Isabelle's Hairstylist
Bawling Child
Gretchen
Female Reporter
No Way
Aram Keshisyan
Stage Manager
Casting Assistant
Jada Henderson
Stage Mother Rhonda
Vaneeta
Principal Dodge
Peter Scottson
Megan's Dad
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSousedství paní Botwinové
Původní názevMrs. Botwin's Neighborhood
Rok natočení2006
Premiéra11. září 2006
Česká premiéra22. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka26 minut
Autoři profilu epizody