Třetí hlídka

Třetí hlídka (Third Watch)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vítejte na Camelotu

Hlídka „55David“ – důstojník Maurice “Bosco“ Boscorelli a důstojník Faith Yokasová honí kluka Pee Wee, který jim na auto napsal: „Bosco is a dick. (Bosco je čůrák.)“ A Bosco je fakt vytočený. Hlídka „55Charlie“ - důstojník John “Sully“ Sullivan ho chytne dřív a raději odveze na stanici, aby mu Bosco něco neudělal. Proto jsou Bosco s Yokasovou odvoláni k nehodě. Sem míří i záchranáři Kim Zambrano, Robert “Bobby“ Caffey, Monte “Doktor“ Parker s Jerrym Mankowiczem a nováčkem Carlosem Nietem. Žena, která nehodu zavinila, šla raději do baru.

Sully dostane nového parťáka, protože o svého přišel při přestřelce. Ke vší smůle to je syn bývalého parťáka, důstojník Tyrone “Ty“ Davis Jr. Sully tím není zrovna nadšen.

A je toho spoustu, co všechny tyhle týmy tento díl potká – porod v metru, požár a také přestřelka, u které je postřelen také jeden z nich a nevypadá to s ním dobře.

K přestřelce vyrazí záchranáři Doktor, Carlos a Jerry. Když jdou do domu, tak jde Jerry první a moc nedává pozor, nesoustředí se a střelec vyběhne hned proti němu a dvakrát ho střelí do hrudníku. Doktor je schovaný pod schody a Carlos u stěny. Když se Doktor pokusí k Jerrymu dostat, střelec ho střelí potřetí, tentokrát do ruky.
K této přestřelce se dostanou také důstojníci Ty se Sullym. Ty je horlivý a snaží se střelce dopadnout místo toho, aby zajistil místo činu a pomohl záchranářům. V důsledku toho střelec uprchne. Ty tak nejen sebe, ale i ostatní vystavil nebezpečí. Sully ho seřve, protože nechce jeho matce volat podruhé, že jí někdo umřel.

Kim a Bobby se pořád dohadují o svých osobních problémech s partnery. Bobby vyčítá Kim, že stále k bývalému manželovi, hasiči Jimmu Dohertymu, pořád něco cítí a flirtuje s ním, i když při výjezdech si na něj pořád jen stěžuje. Kim zas Bobbymu vyčítá, že se dost nevěnuje své přítelkyni, zdravotní sestře na pohotovosti, Daně. Od té také Bobby dostane pěkně vynadáno a jako bonus facku, když přivezou do nemocnice starší paní. Bobby se jí totiž neozval, když měl a nedal o osobě docela dlouho vědět...

Zajímavosti

Stanice záchranářů, hasičů i policistů jsou na jednom místě. Na rohu Královkého bulváru a Arthurovi ulice – proto se tu tomu říká Camelot, vysvětlí Doktor nováčkovi Carlosovi.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Lenii