Třetí hlídka

Třetí hlídka (Third Watch)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vzory

Sully jede svým osobním autem po městě a flirtují s ním kolemjedoucí starší dámy. Sullymu to je divný. Zastaví a podívá se na auto u spolujezdce. Zde najde nápis: „Older women make me wet. - Starší ženy mě rajcujou. Bosco“ Tím se rozjede plný den schválností mezi Sullym a Boscem. Jenže ten nápis tam dal Doherty.

Navíc den začne únosem auta jedné obyčejné rodiny. Matka s dcerou jsou vzadu, otec v kufru a únosce jede jako šílený. Když vidí, že policejnímu autu „55Charlie“ neujede, vyskočí z jedoucího auta a auto nechá sjet do řeky – Sully a Ty skáčou do vody pro rodinu. Na místo přijíždí obě jednotky záchranářů a také hasiči. Sully a Doherty se snaží dostat otce z kufru.

Doherty pozve Kim, bývalou ženu, na koncert. Ona zatím neví, jestli půjde. Bobby ji od toho odrazuje, protože si myslí, že zas spolu skončí v posteli a on budu muset poslouchat Kiminy nářky.

Dana se ptá Kim na Bobbyho, jestli někoho nemá nebo tak, protože je poslední dobou divný. Je s ní, ale vlastně není. Pořád se na něco vymlouvá. Kim se proto rozhodne promluvit si s Bobbym.

Při úklidu záchranky najde Carlos s Doktorem pánské hodinky. Myslí si, že to je toho muže z vozu v řece. Chtějí je tedy vrátit pozůstalé manželce, ale bohužel nebyly jeho. Doktor proto rozhodne, že mezi výjezdy se pokusí najít, komu patřili. Carlos s tím nesouhlasí a tím se rozpoutá vlna nedorozumění mezi ním a Doktorem.

Sully oplácí údajný Boscův nápis na jeho autě moukou ve voze. Bosco mu zase na oplátku vezme auto a zaparkuje mu ho napříč v ulici mezi hydrant a lešení. Při manévru ho pozoruje jeden retardovaný muž, který pak upozorňuje lidi, že tam neprojedou. Chce být také policistou.

Bosco má navíc průšvih. Na stanici se objevil záznam z bezpečnostní kamery, jak si to jeden policista rozdává s nějakou ženou v policejním voze. Přijde se na to, že to byl Bosco a kapitán ho chce vidět. Yokasová jde s ním a při čekání před kanceláří šéfa jí Bosco vyklopí, s kým tam byl. S kapitánovou dcerou. Ale Bosco má alespoň to štěstí, že kapitán svou dceru na videu nepoznal a tudíž ho "jen" nahlásí.

No, a aby toho nebylo málo, tak „55David“ ukradnou auto. Bosco si to jede autobusem vyřídit se Sullym. Oba ale tak zjistí, že původcem toho všeho je Doherty a snaží se společně najít ztracené auto. Auto vzal Rick, ten retardovaný muž. Bosco nechce, aby se kolem toho udělal rozruch, ale bohužel se tak stane. On ale situaci zvládne. Ricka přemluví, aby vystoupil a tím si tenhle další průšvih, alespoň trochu vyžehlí. Nicméně odměnou mu je týden služby na stanici v hlídání zavřených delikventů.

Sully a Ty nakonec dopadnou muže, který sjel do vody s autem. Také dopadnou muže, který ukradl jedné paní kabelku, ve které měla lístky na dnešní zápas. Jdou na něj a najdou tam „starého známého – klauna“, který paní okradl. Zatknou ho.

Rozhovor v sanitce mezi Kim a Bobbym se stočí k tomu, kdo z nich je víc zodpovědný nebo spíš, kdo z nich ví, co zodpovědnost vlastně je a pohádají se. Bobby Kim vyhodí z auta. Kim se pak jde Bobbymu omluvit a usmíří se – Kim jde ale večer za Dohertym a přespí u něj a Bobby jde za Danou a pozve jí na večeři.

Doktor s Carlosem jsou s vracením hodinek neúspěšní a asi při čtvrtém neúspěšném pokusu vrátit hodinky se Carlos naštve a domluví Doktorovi, že tohle nemají zapotřebí. Ani oni a ani pozůstalí, které takhle zbytečně navštěvují. Doktor zajde za Jerrym do nemocnice a povídá mu o dnešním zážitku s vracením hodinek. Zároveň se zmíní, že by ho už rád měl zpátky na stanici, jenže Jerry se na něj podívá tak, že z toho jde vyčíst, že s tím vracením se do práce, to nebude tak jednoduchý.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Lenii