plakát seriálu

Tři kluci a nemluvně

(Baby Daddy)

Epizoda 3×03 – Interview (Lights! Camera! No Action!)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Když se Ben a Riley definitivně rozešli, rozhodnou se zkusit své štěstí u bývalých partnerů. Riley se vrátí k Fitchovi a Ben se snaží zjistit, jestli něco cítí k Angele. Tucker zařídí Dannymu účinkování v televizní talk show.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Dannyho dres se začne prodávat v oficiálním NHL obchodě. Po telefonu zjistí, že je vyprodaný a je z toho celý nadšený, že to chce sdělit Riley, ta mu ale nezvedá telefon a obviní z toho Bena. Jenže Danny neví to, že všechny dresy koupila Bonnie. Když se jde na Riley podívat, zjistí, že na tom není úplně nejlíp, ale po delším přemýšlení se Riley rozhodne, že půjde dál. Ben by to s ní rád urovnal, ale když ji navštíví, potká se s polonahým Fitchem, jejím bývalým přítelem. Riley se ho snaží druhý den přesvědčit, že mezi nimi k ničemu nedošlo. Jenže mezitím se Ben vyspal s Angelou. Což znamená definitivní tečku za jejich vztahem. Ačkoliv Angela byla rozhodnutá s Benem a Emmou zůstat a zkusit být rodinou, dostane nabídku velké role v L.A., kterou nakonec přijme. Tucker usiluje o pozici televizního producenta televizní talk show, ale musí zařídit nějaký trhák. Bonnie tedy napadne, že by mohl do studia pozvat Dannyho. Tenhle nápad se mu sice nelíbí, ale nakonec to zařídí. Nacvičování na show nedopadne dobře. Jakákoliv zmínka o jeho bývalé přítelkyni Amy Dannyho rozpláče. Samotná talk show nevypadá o nic líp, Danny je nudný a mluví jen o hokeji. Jenže nakonec zmínka o Amy padne a Danny spustí vodopád slz a to znamená že pořad nejen že dobře dopadne, ale i to že Danny si díky své citlivosti získá spoustu obdivovatelek.

Promo k epizodě
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Tucker: Mary tu bude za dvě minuty. Potřebuješ něco? Čaj, bonbón proti kašli, polštářek?
Danny: Tohle je fakt tvoje práce?
Riley: Je tu Ben?
Bonnie: Jak vypadám? Jako jeho matka?
Angela: Je mi líto, jestli jsem měla něco společného s tím, že jste se s Riley rozešli.
Ben: Víš, někteří lidé by řekli, že jsi s tím měla společného všechno, a já mezi ně náhodou patřím.
Ben: Prostě mu řekni pravdu. Jsme Wheelerovi, zvládneme to.
Bonnie: Vážně, chceš slyšet pravdu? Nikdy jsi neprodal jedinou roli balícího papíru, tvůj stánek s limonádou stál za prd a když jsi konečně odmaturoval, nebylo to proto, že bys byl dobrý v matice, ale protože já byla dobrá ve flirtování.
Hlavní postavy
Riley Perrin
Tucker Dobbs
Danny Wheeler
Bonnie Wheeler
Hostující hvězdy
sama sebe
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevInterview
Původní názevLights! Camera! No Action!
Rok natočení2014
Premiéra29. ledna 2014
Česká premiéra3. ledna 2016
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry1 290 000 diváků (0,60 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody