plakát seriálu

Tři kluci a nemluvně

(Baby Daddy)

Epizoda 2×11 – Pro Lolu vše (Whatever Lola Wants)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Zatímco je Megan pryč, se Ben nabídl, že bude hlídat její fenku Lolu i přesto, že ho Lola nesnáší. Riley se chystá získat svoji bývalou práci zpět a Bonnie ji přesvědčí, že by jí opálení pomohlo k tomu, aby vypadala více k světu. Jenže to by ho Bonnie nesměla pokazit. Jelikož si Tucker nesutále stěžuje, že je v bytě moc lidí a tudíž neskutečný nepořádek, protože je na to sám, najme Danny úklidovou službu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jenže pěkné holky, kterým Danny zaplatil předem a u kterých si ani neověřil doporučení, je vykradou a vezmou i Lolu. Kluci je nalákají na úklid bytu Bonnie, aby je chytli při činu, holky je ale přechytračí a znovu jim vykradou jejich byt. Megan se rozejde s Benem, protože jí lhal, že byla její fenka ukradena, ale naštěstí ji dostala zpět, když se holky pokusily získat výkupné a ona na ně zavolala policisty.
Riley je na pohovoru řečeno, že i kdyby udělala zkoušky napoprvé, stejně by ji propustili, protože je na právníka moc milá. Riley chce dokázat, že tomu tak není a naoko před zaměstnavatelkou zahraje s Bonnie scénu, že Bonnie žaluje, protože zkazila její opálení. Jenže to praskne, ale naštěstí Riley napadne, že by mohla zaměstnavatelku žalovat, protože Bonnie může předstírat, že si při pádu ze židle něco udělala. Navíc zaměstnavatelce Riley naznačí, že by při přelíčení mohla prozradit, k jakým špinavým trikům se firma v minulosti uchýlila. Nakonec tak dostane své místo zpátky.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Bonnie: Ty mě žaluješ?!
Riley: Paní Wheeler, jsem mrkev na podpatcích.
Danny: Koho by napadlo, že tě sexy uklízečky bez žádného doporučení můžou okrást?
Ben: Každého!
Riley: Nástřik opálení se nepovedl. Zkoušela jsem to drhnout, aby to šlo dolů, ale myslím, že jsem to jenom rozzlobila.
Bonnie: (o psovi, co celou noc štěkal) Slyšela jsem ji až naproti ke mně a to mi běžel mixér na plno kvůli margaritovému pondělí.
Ben: Mami, je čtvrtek.
Hlavní postavy
Riley Perrin
Tucker Dobbs
Danny Wheeler
Bonnie Wheeler
Vedlejší postavy
Margaret Jenson
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPro Lolu vše
Původní názevWhatever Lola Wants
Rok natočení2013
Premiéra7. srpna 2013
Česká premiéra26. prosince 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry870 000 diváků
Autoři profilu epizody