plakát seriálu

Tři kluci a nemluvně

(Baby Daddy)

Epizoda 2×14 – Společné hraní (The Emma Dilemma)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Amy vytočí Dannyho chování a ten ani nepochopí, že je naštvaná, Riley mu pak vysvětlí ženskou řeč a navíc ho posléze začne učit tanci, protože Amy chce chodit na salsu. Tucker se neustále rozchází s Vanessou a Bena naštve, že jeho nemesis, sousedka Kayla, pořádá hrací schůzky pro rodiče s malými dětmi a jediná Emma není zvaná. Vyřeší to proto po svém, s pomocí Tuckera bude schůzkami konkurovat těm Kayliným.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jenže zjistí, jak hlučné děti a jejich rodiče mohou být. Ben si stěžuje především na tu nejhlasitější Sondru, ale neví, že ta to celé slyšela, protože byla v koupelně a ta mu následně poví, že má s Emmou útrum. Při tanci spadne Riley s Dannym na gauč a v oné pozici je najde Amy, která pošle Dannyho k čertu. Parta se opije a Danny vyrazí s Riley do tetovacího salónu, aby si tam nechal vytetovat Amyino jméno na ruku a dokázal jí tak, že je pro něj ta jediná. Jenže ráno zjistí, že tam má Rileyno jméno a musí tak zápěstí skrývat před Amy, která se s ním usmířila, když pochopila, že ho Riley opravdu jen učila tančit.
Opilý Tucker se rozejde s Vanessou přes hlasovou zprávu a Ben na balkóně křičí, jak příšerná matka Kayla je. Bonnie, kterou probudili svým příchodem, je zavře za trest na balkóně a následně začne pršet. Zazvoní Kayla, aby se bránila, že není špatná matka, ale Bonnie jí poví, že dobrá matka by kvůli neshodám s nějakým rodičem neupřela možnost dítěti hrát si se svými vrstevníky. Kayla proto dovolí, aby Emma mohla přijít na schůzku.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
sousedka: Nejsem špatná máma.
Bonnie: Vážně? Dobrá by nezakázala malé holčičce přijít si hrát. To je podle mě aspoň necitlivá matka.
Ben: (zavřený s Tuckerem na balkóně v hrozném lijáku) Mami!
Bonnie: Drž hubu, Bene!
Hlavní postavy
Riley Perrin
Tucker Dobbs
Danny Wheeler
Bonnie Wheeler
Vedlejší postavy
Dr. Amy Shaw
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSpolečné hraní
Původní názevThe Emma Dilemma
Rok natočení2013
Premiéra28. srpna 2013
Česká premiéra29. prosince 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry1 350 000 diváků
Autoři profilu epizody