plakát seriálu

Trophy Wife

(Trophy Wife)

Názory uživatelů

Manželka

Seriíl se mi líbí.Sice to není nic u čeho by se člověk smál od začátku do konce, ale je to dobrá oddychovka. Některé scénky jsou fakt povedené. Já tomuto seriály dávám šanci a doufám, že si udrží stejnou hladinu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Trophy Wife

Hlavní hrdinka se provdá za staršího muže a spolu s ním jí do života vstoupí dvě ex-manželky (jedna upjatá a diktující kariéristka, druhá bohémka) a tři nevlastní děti, a právě snaha vyrovnat se s těmito faktory přináší řadu vtipných situací. U dospělých se casting vcelku vydařil, hercům jejich role padly, u dětských postav mi nesedla výměna po pilotu herečky představující nevlastní dceru. Od seriálu nečekejte žádné výbuchy smíchu, ale spíše poměrně úsměvnou oddychovku. Ne stejně dobré jako The Crazy Ones, ale o hodně lepší než Dads či Mom.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Not as glamorous as it sounds.

Trophy Wife je taková milá oddychovka. Z letos zrušených komediálních novinek se tento seriál řadí do lepšího průměru.

Epizody jsou příjemně napsané. Sitcom z rodinného prostředí není ničím novým, ovšem tento má několik plusových bodů. Za prvé, členové rodiny jsou snesitelní. Většinou v těchto seriálech najdete pár lidí, kteří vám neskutečně lezou na nervy. Zde je začátek trošku kostrbatý, trvalo mi, než jsem si na všechny zvykla, ale postupně se to uklidnilo a dokonce ani exmanželky, ani děti mi nevadily.

Kvalita trošku kolísá. Některé epizody jsou dost vtipné, u některých jsem se nezasmála vůbec. Líbí se mi, že většinu času si Trophy Wife nesnaží hrát na morální strunu, snaží se být jen srandovní bez jakýchkoliv životních pouček. Přesto si myslím, že povedených vtípků by zde mohlo být trošku více.

Herecké obsazení je zdařilé. Četla jsem, že ABC utratila velké peníze za žádnou herečku Malin Akerman pro hlavní roli Kate. Tato volba se vyplatila, např. v porovnání s konkurenčním Bad Teacher, kde se bývalá trophy wife nesla jako páv a navíc byla škaredá, to zde bylo přirozenější a navíc herečka je kočka. Pak už jen bylo třešničkou na dortu, že ač hraje mírně povrchní postavu, dokáže svůj herecký talent předvést. Zbytek hvězdného obsazení v čele s Bradleym Whitfordem a Marciou Gay Harden jí pak už jen nahrával do noty. Trophy Wife je rozhodně jednou z nejlépe zahraných komedií.

Trophy Wife si na nic nehraje. Snaží se pobavit a občas to vychází. Přesto se nedá řadit k seriálům, bez kterých by televize nebyla to pravé ořechové. Prostě ideální oddychovka před spaním.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Po pilotu

Seriál jsem si stáhl z nudy, k jídlu, které jsem si udělal. Vlastně jsem nečekal žádnou bombu, protože stejný stereotypní rodinu jsem viděl už nesčetněkrát. Nová máma je docela sympatická, místy zábavná, ale místy nudná, to samý vlastně celý seriál. Když už se objeví vtip, není k popukání, ale úsměv na tváři vytvoří. //Viděl jsem další dva díly a koukám, že dcera byla vyměněna. Trochu to s castingem nestrefili. Pokud byste porovnali dceru z pilotu a dceru nyní, do téhle byste žádnou vodku v láhvi nikdy neřekli (a vůbec jí role odtažité dcery, které moc nemusí novou mámu, nesedí)

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Rostoucí kvalita, klesající sledovanost

3 manželky (2 bývalé), 3 děti, otec. Další nenáročná rodinná podívaná, která sílila spíše ke konci řady. 60% [seriál bohužel ZRUŠEN]

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu...

Ne nejhorší sitcom z podzimní seriálové nabídky, ale na druhou stranu nic, u čeho bych netrpělivě stahoval další díl. Taková nevýrazná komedie, kterou nahoru občas vytáhne lepší ftípek, aby ji vzápětí sestřelili stupidní dětští herci nebo bejvalky. 30 % a mě stačí.

30 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí