plakát seriálu

Volání mrtvých

(Tru Calling)

Epizoda 1×05 – Hráči se smrtí (Haunted)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tru se pokouší zachránit studenta medicíny, který zemřel po účasti na nebezpečném medicínském experimentu s dvěma dalšími studenty. Experiment, ve kterém si studenti dočasně zastavili srdce, což způsobilo odhalení potlačovaných vzpomínek.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Tru dělá zkoušky na medicínu. Zvládne první kolo a jde na rande naslepo. Dopadne hrozně, ale naštěstí záhy potká Luca, který se jí náramně líbí. Přeskočí mezi nimi jiskra.

Do márnice přivezou mrtvou medičku. Požádá Tru o pomoc a čas zacouvá o den zpět. Zjistí, že medička s kamarády hrají nebezpečnou hru. Zastavují si srdce, nechají si před očima proběhnout celý svůj dosavadní život a pak se zase vracejí do reality. Tru se snaží dívku přesvědčit, aby to nedělala, jenže se jí to nepovede. Dívka experiment podstoupí, avšak nezemře. Později si Tru vzpomene na jistý detail a dojde jí, že dívka musela zemřít až poté. Aby jí zachránila život, odejde z druhého kola zkoušek. Na další může jít až za rok. Medička si v klinické smrti vybavila, že ji v dětství znásilnil soused. Doteď si myslela, že to byl její otec. Tru přiběhne právě včas, aby ji soused, s nímž si šla hned všechno vyříkat, neusmrtil. Medička se usmíří s tátou, od kterého odešla, a Tru získá novou přítelkyni.Večer opět potká krásného Luca, a jak se zdá, její srdce zahoří láskou.

Hlavní postavy
Tru Davies
Harrison Davies
Lindsay Walker
Luc Johnston
Vedlejší postavy
Meredith Davies
Paige Sanders
Dan Taggart
Steven
Mr. Sanders
Professor Coleman
Jessica Hanson
Admissions Officer
'I Love You' Girl
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevHráči se smrtí
Původní názevHaunted
Rok natočení2003
Premiéra4. prosince 2003
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody