plakát seriálu

Volání mrtvých

(Tru Calling)

Epizoda 1×07 – Ráno poté (Morning After)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Tru dělá párty na oslavu svého přistěhování do bytu, navzdory tomu že tam bydlí už téměř půl roku. Ráno po párty se Tru vzbudí vedle mrtvého těla svého bývalého přítele Marka. Den začíná od začátku a Tru má strach, že právě ona ho zabila.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Tru pořádá večírek na oslavu života. Je to první den, co není v práci. Kolega Davis ji přemlouvá, aby se šla podívat do márnice. Co kdyby některý mrtvý žádal o pomoc?! Tru odmítne. Bývalý přítel Mark začne dotírat, aby s ním opět chodila. Je rovněž odmítnut. Přesto večírek dopadne ku všeobecné spokojenosti. Tru vyspává alkoholové opojení, jenže když se v noci probudí, leží vedle ní nožem probodnutý Mark. Požádá Tru o pomoc a čas se vrátí o den zpátky.

Ráno je u ní její přítel Luc. Zavolá Mark a True se za ním vydá. Lucovi řekne, že jde do práce. Bohužel ji Luc s Markem potká a rozčilí se, že mu lhala. Tru vypátrá, že Marka mohla zabít jeho jiná bývalá přítelkyně. Jenže pak jí dojde, že to byl její kamarád, kterému Mark nepovolil náhradní termín zkoušky...

Hlavní postavy
Tru Davies
Harrison Davies
Lindsay Walker
Luc Johnston
Vedlejší postavy
Meredith Davies
Julie Spence
host na párty
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevRáno poté
Původní názevMorning After
Rok natočení2003
Premiéra18. prosince 2003
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody