plakát seriálu

Volání mrtvých

(Tru Calling)

Epizoda 1×14 – Tátova holčička (Daddy's Girl)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Do města přijíždí otec Tru se svou novou ženou. Ta organizuje oslavu narozenin pro svého manžela. Na přivítanou ponouká dětem milou pozornost, Tru odmítá, ale jen do momentu, kdy její macecha neskončí v márnici a neprosí Tru o pomoc.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Tru a její sourozenci Meredith a Harrison se setkají s manželkou svého otce. Mají se domluvit na průběhu večerní oslavy jeho narozenin. Tru Jordan urazí. K překvapení všech se pak manželka oslavence na večírku vůbec neobjeví. Tru záhy odhalí důvod. Jordan přivezou do márnice. Byla zavražděna.

Požádá Tru o pomoc a čas se vrací o den zpátky. Při schůzce je tentokrát Tru na Jordan milá. Při společné procházce parkem Jordan napadne neznámý muž. Tru ho přemůže a útočník uteče. Jenže večer se na oslavě objeví zas. Tru si vybaví den, kdy zemřela její matka, a je si jistá, že jejím vrahem byl právě tento muž. Řekne to otci, který se individuum vydá hledat. Tru ho sleduje a je svědkem jejich rozhovoru. Táta jí řekne, že prý kdysi tohoto člověka usvědčil u soudu a ten mu přísahal pomstu. Proto ho pronásleduje. Když už je už Tru doma, přijde ji mstitel navštívit. Tru mu vrazí nůž do nohy a schová se do skříně jako tenkrát, když zemřela její máma...

Hlavní postavy
Tru Davies
Harrison Davies
Jack Harper
Lindsay Walker
Luc Johnston
Vedlejší postavy
Meredith Davies
Richard Davies
malá Tru Davies
Jordan Davies
Carl Neesan
Elise Davies - matka Tru
Claire Davies
Oliver Davies
prodavač v pekárně
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevTátova holčička
Původní názevDaddy's Girl
Rok natočení2004
Premiéra25. března 2004
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody