Volání mrtvých

Volání mrtvých (Tru Calling)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vražda v márnici

Na pitevnu, kam dovezou nevěstu Nicol, přichází muž, který tvrdí, že je Nicolin snoubenec. Tru ho nechá s nevěstou osamotě, což se ale nelíbí Davisovi, protože je to proti předpisům. Davis vchází na pitevnu, právě když muž manipuluje s tělem. V okamžiku, kdy na něj chce Davis zavolat ochranku, muž na Davise vystřelí. Muž žádá Tru, aby mu pomohla vyndat kulku. Tru ale odmítá, proto muž vystřelí na Tru a tehdy Nicol požádá Tru o pomoc a den se vrací zpátky. Tru musí zabránit smrti nevěsty, Davise a sebe.

Harrison v druhém dni konečně uvěřil, že Tru má schopnost vraet dny. Tru mu totiž dala seznam kde se co uděje, ale přesvědčilo ho až sněžení.

Nicole je zastřelena v den své svatby. Je přivezena do márnice, kam přijde muž, který tvrdí, že je její ženich. Chce se s ní rozloučit. Tru mu to dovolí. Její nadřízený Davis chce muže vyhodit. Zjistí, že se snaží vyjmout z těla kulku. Když je vyrušen, střelí po Davisovi a poté i po Tru, jenže než je zasažena, mrtvá ji požádá o pomoc a Tru se vrátí na začátek dne.

Zjistí, že vrah z márnice není snoubenec, ale bývalý přítel. Je policista, proto má zbraň. Tru ho chce otrávit, aby zvracel a nemohl nevěstě ublížit. Jenže se s ním setká v době, kdy už byla nevěsta postřelena, a navíc u sebe nemá zbraň, tudíž nemůže být pachatel.

Protože je zablokovaná silnice a sanitka by nepřijela včas, odveze Tru dívku svým autem. Do nemocnice je to daleko, proto ji dopraví na patologii. Davis nemůže operovat živé lidi kvůli psychickému bloku, a tak operuje Tru...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
Tay
cindy