plakát seriálu

Trust Us with Your Life

(Trust Us with Your Life)

Epizoda 1×02 – Jack Osbourne & Kelly Osbourne
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Druhá epizoda, ve které se předvedou Wayne Brady, Jonathan Mangum, Colin Mochrie a Craig Cackowski, bude patřit neobyčejným životům dvou slavných sourozenců, dětí heavy metalisty Ozzyho Osbourna, Kelly a Jackovi.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Glee Club It! – Improvizátoři začínají typickou scénou z Osbournovic domu. Ale je v tom malý háček, když zaslechnou slovní spojení "Glee Club It!" musí začít zpívat, dokud nedostanou signál, "Back to Normal". Wayne hraje Kelly a Colin Jacka; hádají se ohledně snídaně. Craig ztvární Ozzyho a Jonathan jeho manželku, Sharon.

Dramatic Episode – Jack dostane do rukou zvonek, kterým má zazvonit pokaždé, kdy čtveřice ztvární něco správně, a houkačku, když špatně. Colin hraje Jacka a Jonathan dívku, kterou si přivedl do pokoje. Wayne jako Kelly vede ke dveřím Craiga, který ztvárňuje Ozzyho. Pravá Kelly totiž nesnášela typy dívek, které si Jack vodil domů.

Face the Music – David Armand skrz pantomimu znázorňuje známou, populární skladbu, která má pro oba hosty určitý význam. Kelly i Jack mají na uších sluchátka, takže nemohou písničku slyšet. Po jeho výkonu, musí oba přijít na to, o jakou píseň se jedná. Kelly si vzpomene a správně uhodne, že se jedná o skladbu "I Will Survive" americké zpěvačky Glorie Gaynor. Kelly na písničku tancovala ve finále v americké taneční reality show Dancing with the Stars.

Sideway Scene – Jonathan hraje Jacka, který se snaží přemluvit Kelly ztvárněnou Colinem, aby odešla z baru a nechala ho zavést je domů. Wayne je policista na kole, jenž je spatří na silnici. Během toho všeho leží všichni tři na zádech na speciální matraci za scénou. Když Fred zabzučí, pokračují v jím určeném stylu: nejprve je nechá hrát ve stylu filmu X-Men a poté Pirátů z Karibiku.

Putting Words in My Mouth – Kelly a Jack se připojí ke čtyřem improvizátorům na jeviště, aby ztvárnili nezapomenutelný zážitek z jejich života. Jejich matka Sharon se spolu s Kelly zúčastnila Jackovy adrenalinové show, kde převrátila bugginu. Jack a Kelly ale ve scénce nemluví: Jackovy repliky říká Craig, Kellyiny zprostředkuje Colin. Jonathan hraje producenta Jackovy show a Wayne Sharon.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Glee

Při vysvětlování první scénky naráží Fred na seriál Glee.

Dancing with the Stars

Kelly se zmíní o svém vystoupení v Dancing with the Stars.
Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe
sám sebe
Hostující hvězdy
sám sebe
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Hudba
Informace k epizodě
Český názevJack Osbourne & Kelly Osbourne (neoficiální název)
Původní názevJack Osbourne & Kelly Osbourne
Rok natočení2012
Premiéra10. července 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry3 030 000 diváků
Autoři profilu epizody