plakát seriálu

Trust Us with Your Life

(Trust Us with Your Life)

Epizoda 1×03 – Mark Cuban
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

V této epizodě Wayne Brady, Colin Mochrie, Brad Sherwood a Jonathan Mangum dostanou za úkol improvizovat se životem amerického obchodního magnáta, vlastníka basketbalových Dallas Mavericks a předsedy kabelové televize AXS TV, Marka Cubana.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Forward/Rewind – Když improvizátoři uslyší „Rewind“ (=vrátit zpátky) musí scénu přehrávat zpět do signálu „Forward“ (=dopředu). Wayne jako Mark v době, kdy dělal vyhazovače v rodném Pittsburghu, prohledá Jonathana hrajícího flirtující dívku, která se snaží dostat do baru. Poté na scénu přijde Colin ztvárňující opilce, který na Wayna/Marka vytasí vystřelovací nůž. Ovšem řízne se a na všechny začne stříkat krev. V tom dorazí Brad, který hraje policistu. Colin/opilec se střelí pistolí. Poté na ně vytáhne lightsaber.

Dramatic Episode – Mark dostane zvonek, kterým má zvonit, když čtveřice zahraje něco správně, a houkačku, když špatně. Colin hraje Marka a Brad jeho spolubydlícího na vysoké škole, kteří se připravují na sexuální dobrodružství. Wayne a Jonathan hrají jejich společnost, ale jeden nich je muž...

Putting Words in My Mouth – Mark se připojí na scénu, kde ztvární sám sebe, avšak jeho hlas má na starost Colin. Mark se zrovna zapsal do lekcí herectví; Wayne jako Markova spolubydlící-letuška ho zkouší z jedné scény. Markův učitel herectví, Jonathan, za kterého mluví Brad, jeho výkon vůbec nepochválí, úvod přeci musí začít vášnivým polibkem. Colin za Marka řekne, že to mu připomnělo něco, čím si prošel na vysoké.

Face the Music – David Armand pomocí pantomimy předvede slavnou epickou píseň britské skupiny Queen, „We Are the Champions“. Mark to uhodne ještě během vystoupení. Zároveň správně odhadne, proč tuto skladbu vybrali, Dallas Mavericks totiž vyhráli NBA.

Sideway Scene – Jonathan hraje hráče Dallas Mavericks, Wayne bránícího hráče a Colin Marka. Wayna Jonathana fauluje a naštvaný Colin/Mark přiběhne na hřiště. Mark Cuban je totiž svými cholerickými výstupy pověstný. Fred zabzučí jednou a změní styl hraní na Harryho Pottera.

Messages From Friends – Wayne, Brad, Colin a Jonathan řeknou Markovi pár vtipných zpráv.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Doogie Howser, M.D.

Během hry Putting Words in My Mouth si Brad dělá legraci z Jonathana, který připomíná Doogieho.
Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe
sám sebe
Hostující hvězdy
sám sebe
Vedlejší postavy
sám sebe
sám sebe
Režie
Hudba
Informace k epizodě
Český názevMark Cuban
Původní názevMark Cuban
Rok natočení2012
Premiéra17. července 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry2 630 000 diváků
Autoři profilu epizody