plakát seriálu

Trust Us with Your Life

(Trust Us with Your Life)

Epizoda 1×04 – Ricky Gervais
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Hostem 4. epizody je anglický komik, herec, režisér, producent, hudebník, spisovatel a moderátor, Ricky Dene Gervais. O předvedení scének z jeho neuvěřitelného života se postarají Jonathan Mangum, Wayne Brady, Greg Proops a Colin Mochrie.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Rap It! – Wayne dostane roli mladého Rickyho, Greg jeho matky vařící polévku, Colin opileckého otce a Jonathan jeho bratra.

Sideway Scene – Wayne hraje Rickyho, který se účastní boxového zápasu celebrit. Colin je jeho prošedivělý, starý trenér, který ho provází posledním tréninkovým cvičením před příchodem jeho oponenta, Jonathana. Fred zazvoní čtyřikrát a nechá improvizátory hrát ve stylu filmů Vymítač, Spider-Man a Twister a nakonec ve stylu Cirque du Soleil.

Face the Music – S trochou Fredovy pomoci Ricky uhádne, že skladba, kterou David Armand pantomimicky předváděl, se jmenuje "I’m Gonna Live Forever" z muzikálu Fame. Ricky zavtipkuje, že slovo „fame“ (sláva) možná poukazuje na čas, kdy býval tanečníkem. Fred mu musí pomoci a připomene mu, že "Fame" se jmenovala jeho stand-up tour z roku 2007.

Putting Words in My Mouth – Rickymu se nechce, ale nakonec uvolí a připojí se na jeviště k Waynovi, který hraje jeho přítelkyni Jane, a Jonathanovi ztvárňujícího spoluautora The Office. Všichni tři jedou v limuzíně na předávání cen. Hlas Rickyho je zprostředkováván Colinem a hlas Jonathana Gregem. Colin řekne, že má strašný hlad. Ricky to po chvíli nevydrží a promluví. Na oplátku musí Wayna/Jane políbit na tvář. Wayne/Jane nepřesvědčí řidiče, aby zpomalil, a tak musí vyskočit za jízdy. Po chvilce se vrátí a donese Rickymu sýrové kuličky, které si tak přál.

Messages from Friends – Colin se představí jako mimozemšťan s úkolem unést na svou planetu beze smyslu pro humor nejvtipnějšího člověka na světě; zeptá se proto Rickyho na adresu Karla Pilkingtona; naráží na Rickyho dlouholetého spolupracovníka, který produkoval Rickyho radiovou show, objevil se v The Ricky Gervais Show a herecký debut zažil v Rickyho dramedy, Derek). Greg řekne, že se jmenuje Eric, potkali se tenkrát na univerzitě před tím, než začal chodit s Jane.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Kancl

Ricky se zmíní o událostech před předáváním Zlatých glóbů 2004, kde byl Kancl nominován.

Zoufalé manželky

Když Ricky vypráví o Zlatých glóbech 2004, zmíní, že při vystupování z limuzíny byly před nimi Zoufalé manželky.
Hlavní postavy
sám sebe - moderátor
sám sebe
sám sebe
Hostující hvězdy
sám sebe
Vedlejší postavy
sám sebe
sám sebe
Režie
Hudba
Informace k epizodě
Český názevRicky Gervais
Původní názevRicky Gervais
Rok natočení2012
Premiéra17. července 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry2 540 000 diváků
Autoři profilu epizody