plakát seriálu

Údolí divokých růží

(Im Tal der wilden Rosen)

Epizoda 4×02 – Láska hory přenáší (Die Macht der Liebe)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Emily Wheelerová řeší velký problém. Její šéf ji poslal do údolí divokých růží, kde má zdokumentovat těžký život tamních žen. Je to pro ni obrovská výzva. Překvapivě se zjeví na ranči, kde vyrostla a kde její bratr Ted provozuje svou veterinární praxi. Opětovné shledání je skvělé. Ještě lepší, když se Tedův přítel Ken Calhoun, majitel místních hotelů, zastaví na večeři. Emily a Ken jsou si na první pohled sympatický, a v průběhu večera mezi nimi přeskočí jiskra. Ale Emilino štěstí komplikuje temné tajemství, které ohrožuje nejen její sen, ale i nově vznikající lásku mezi ní a Kenem.
Krátce poté, je tu další překvapení. Ted doslova padá k nohám mladé a krásné Monici Rodhamové. Její dostavník je okraden, podaří se ji uniknout, ale při pádu ztratí svou paměť. Ted najde mladou ženu a vezme ji domů. Monica je okouzlena svým zachráncem. Ale Ted se neodváží něco udělat, protože před několika lety se hořce zklamal v lásce.
Mezitím se Ken s Emily a sbližují a Ken se do ní definitivně zamiluje. Emily se obává ztráty Kena a bojí se mu odhalit své tajemství. Ken zoufale žádá Teda o pomoc a vysvětlení pro Emilino podivné chování. Přes jeho závazku k Emily Ted řekne příteli pravdu. Emily si už sbalila kufry a je na cestě pryč. Pro Kena začíná závod s časem.

Hlavní postavy
Ken Calhoun
Michael - Clinic Doctor
Vedlejší postavy
Big Daddys maid
Dr. Lämmle
Big Daddy Cledus Rodham
Ted Wheeler
Emily Wheeler
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevLáska hory přenáší (neoficiální název)
Původní názevDie Macht der Liebe
Rok natočení2008
Premiéra23. listopadu 2008
Typ epizodyZávěr seriálu
Délka89 minut
Autoři profilu epizody