plakát seriálu

Dokonalý Spider-man

(Ultimate Spider-Man)

Názory uživatelů

Ultimate Spider-man

Dost lidí tenhle seriál odsuzuje, ale tak trochu nechápu proč. Jasně je to docela dětinské, ale ve výsledku to funguje. Narozdíl od Avengers Assemble se bavím skoro u každého dílu. Ano mohli si odpustit díly jako žabí Thor nebo Spider-vepř (i když ten byl opravdu vtipnej). Navíc potěší hostování dalších hrdinů (Cap, Iron Man, Thor, Hulk, Wolverine, Hawkey a naprosto boží Deadpool). Animace taky povedená, takže není co řešit. Jediné, co bych opravdu vytknul je zpodobnění Doctora Octopa.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Velice vtipný Spidey

Ale jo, ono se na to nakonec dá i dívat. Má to tempo a spád, je to docela dobře nahláškované. jsou tu všechny důležité postavy okolo Petera Parkera i Spidermana a nechybí ani S.H.I.E.L.D. Mě se první díl ale opravdu strašně líbil, tak doufám, že se úroveň udrží. Fakt je to totiž sranda a někdy je to opravdu dost komiksové. Parádních 75%. A pokud budu chtít, klidně to i navýším, ale i takhle je to moc fajn. P.S. Asi zase začnu po ránu koukat na animáče...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

...

No, co na to říct. Snad jen, že je to hlavně pro mladší ročníky, i když i starším se to může zalíbit.
Osobně bych to tolik nezavrhovala. Ano, není to nic zvláštního, ale líbí se mi styl, jakým je to dělané. To jak se Spiderman občas zastaví, a promlouvá ke sledovačům. Občasné výlety to jeho mysli v chibi stylu (googlete prosím). Nebo "hluboké" zamyšlení, co dělat a přijít s něčím uhozeným.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé